Skip to content
Home » Sveiko ilgaamžiškumo skatinimas naudojant kaulų sultinį kartu su dr. Kara Fitzgerald ir Jill Sheppard Davenport

Sveiko ilgaamžiškumo skatinimas naudojant kaulų sultinį kartu su dr. Kara Fitzgerald ir Jill Sheppard Davenport

  • by

Šiame epizode aptariame:

  • Kara ir Jill partnerystės istorija Geresni sultiniai ir gydomieji tonikai receptų knyga
  • Jų išsamus bandomasis tyrimas, ar kauluose yra švino ir kitų toksiškų metalų
  • Sultinyje esančios maistinės medžiagos, įskaitant kalį, seleną, gliciną ir argininą
  • Kulinarinės knygos dizainas ir receptai
  • Pastabos tiems, kurie netoleruoja histamino arba laikosi specialių dietų
  • Įvairių metilinimo adaptogenų, epinutrientų ir kitų sveikatą palaikančių ingredientų naudojimo poveikis

Rodyti pastabas:

Ei, visi, čia Chrisas Kresseris. Sveiki atvykę į kitą seriją Revoliucijos sveikatos radijas. Jei jau kurį laiką sekate mano darbus, žinote, kad daugelį metų esu didžiulis kaulų sultinio šalininkas. Tai buvo tradicinių dietų dalis visame pasaulyje ir daro didelį poveikį žarnyno sveikatai bei daugeliui kitų mūsų sveikatos ir gerovės aspektų. Tačiau iki pastarųjų kelerių metų nebuvo atlikta daugybė tyrimų apie kaulų sultinio maistinę vertę ir kiekį, klausimų apie sunkiųjų metalų toksiškumą ir būdus, kaip galėtume panaudoti kaulų sultinį savo sveikatai pagerinti.

Laimei, per pastaruosius kelerius metus tai pasikeitė, daugiausia dėl dr. Kara Fitzgerald ir Jill Sheppard Davenport tyrimų, kurie bus mano svečiai šioje laidoje. Daugelį metų dirbome kartu, kad galėtume spręsti [the] kaulų sultinio gydomosios naudos klausimas. Jie yra šios temos ekspertai ir parašė naują kulinarijos knygą apie tai, kaip efektyviai naudoti kaulų sultinį savo mityboje, kaip jį naudoti kaip pagrindą gaminant maistą, [and] kaip padidinti maistinę vertę su žolelėmis ir prieskoniais, grybais ir kitais maistinių medžiagų turinčiais maisto produktais. Manau, kad tai trūksta, kaip sėkmingai įtraukti kaulų sultinį į savo kasdienį požiūrį. Tai vienas iš dalykų, kurį visada rekomenduoju visiems savo pacientams. Tai vienas iš dalykų, galinčių padaryti didžiausią įtaką mūsų sveikatai ir gerovei, ir tai padaryti taip paprasta, kai tik tai atsikratote.

[I’m] labai džiaugiuosi šiuo pokalbiu. Manau, kad jis išaiškins daugybę klaidingų nuomonių apie kaulų sultinį, pateiks daug daugiau informacijos apie tai, kaip jis gali padėti, ir pateiks keletą tikrai praktinių patarimų, kaip jį naudoti kasdieniame maisto ruošimui ir požiūriui į maistą. . Taigi, nieko nelaukę, pasinerkime.

Chrisas Kresseris: Kara ir Jill, sveiki atvykę į pasirodymą.

Kara Fitzgerald: Puiku vėl būti su tavimi, Chris.

Jill Sheppard Davenport: Dėkoju. Malonu būti čia.

Chrisas Kresseris: Tai visada malonu. Taigi, mes visi esame dideli kaulų sultinio gerbėjai. Kai pirmą kartą susidomėjau šia sritimi, dar prieš tapdamas gydytoju, tai buvo per Weston A. Price fondą [and] Maitinančios tradicijos. Kaip jūs abu žinote, jie yra didžiuliai kaulų sultinio šalininkai, ir tai buvo didelė dalis mano žarnyno gijimo ir atsigavimo po lėtinės ligos, su kuria kovojau. Ir tuo metu nebuvo daug tyrimų. Tai buvo daugiau [of] tradicinis vaistinis maistas, kurį žinojome daugelyje kultūrų, bet nebuvo daug tyrimų. Todėl labai džiaugiuosi galėdamas pasigilinti į šią temą išsamiau, nes žinau, kad jūs abu atlikote išsamius tyrimus apie kaulų sultinio ir jame esančių maistinių medžiagų gydomąją naudą ir kaip tai gali padėti pagerinti mūsų sveikatą ir ilgaamžiškumą. , kuris, žinoma, ypač domina jūsų, daktare Fitzgeraldai. Taigi galbūt galime pradėti nuo istorijos. Kaip tu [both] susidomėti sultiniu ir jo gydomuoju poveikiu?

Fonas Geresni sultiniai ir tonikai

Kara Fitzgerald: Pradėsiu, o tada perduosiu Džilai, kad ji ją papildytų. Žinoma, pagal išsilavinimą esu gydytojas natūropatas, Chris. Kaip jūs elegantiškai pasakėte, yra ilga, didžiulė, tradicinio naudojimo istorija, ypač natūropatinėje medicinoje, todėl tai buvo pagrindinės mano mokymo programos medicinos mokykloje dalis. Ir [I] užaugo su sultiniais [and] su mama, kuri tikrai suprato naudą. Žinoma, mes juos skyrėme. Mes juos praktiškai naudojome amžinai, o mitybos komanda juos naudojo. Manau, kad ši kelionė prasidėjo nuo apskritojo stalo klausimų ir atsakymų Jill’s alma mater, Merilando integruotosios medicinos mokykloje. Ar toks vardas?

Jill Sheppard Davenport: Merilendo integruotos sveikatos universitetas.

Kara Fitzgerald: Merilando integruotos sveikatos universitetas, atsiprašome dėl to. Mes klausėme klausimų ir atsakymų per puikią konferenciją, kurią jie surengė, o aš buvau scenoje su Deanna Minich ir dar pora žmonių. Deanna išmetė šį anonsinį klausimą: „Ar mes per daug išrašome kaulų sultinį? Ar jame yra toksiškų metalų? Ji išmetė šį anonsinį klausimą, ir aš buvau sustabdytas. Aš neturėjau atsakymo. Žinojau, kad naudojame jį visą laiką, ir, žinoma, galvojame: „Taip, mes jau per daug išrašome, o kaulai yra prikrauti švino, ir tai tikrai baisus dalykas“. Ir buvo baisu.

Grįžau į kliniką, o mūsų klinika yra giliai edukacinė vieta. Turime kelių raundų susitikimus, bet didieji raundai, mūsų savaitės, [are] su mūsų mitybos specialistais ir gydytojais, o žmonės – gydytojai, besimokantys, o mitybos specialistai – besimokantys. Taigi šioje didelėje, nuostabioje ir gyvoje diskusijoje mes iš tikrųjų imamės geriausios praktikos. Daug to, ką čia padarėme, iš tikrųjų gimsta šiuo diskusijų metu, ir mes tarsi mokome vieni kitus. Tai kaip kaimas; tai vienas kitą atnaujina literatūroje. Taigi aš grįžau namo iš šios konferencijos ir visiems trumpai apie tai informavau ir pasakiau: „Deanna Minich uždavė šį gana nepaprastą ir provokuojantį klausimą, į kurį tikrai reikia atsakyti. Aš norėjau, kad mes tai priimtume. Aš pasakiau: „Aš visiškai finansuosiu kaulų sultinio žiūrėjimą. Turime tai padaryti. Negalime tiesiog skirti šio vaisto savo pacientams, neatsakę į šį klausimą. Ir iš tikrųjų trūko literatūros. Taigi Jill nusprendė to imtis. Manau, tuo metu, [she was] tik baigiantis [her] treniruotės su mumis. Ji ją padarė [Certified Nutrition Specialist] (CNS) valandų pas mus. Gal būt [she was] jau visavertis mitybos specialistas klinikoje. Ji visiškai to ėmėsi ir bendradarbiavo su kitais mitybos specialistais, kad pradėtų tyrimą. Bet kokiu atveju, Džilė, leisk man tai perduoti tau. Tai ilga istorija, bet savotiškai šaunu.

Jill Sheppard Davenport: Na, turiu pasakyti, kad man buvo įdomus atsakymas, bet tai taip pat buvo šiek tiek savanaudiška, jei atvirai, nes šaldiklyje buvo visi šie nuostabūs kaulai, su kuriais viriau sultinį, ir atidariau. duris po tos konferencijos ir pagalvojo: „Ką mes čia veikiame? Man reikėjo žinoti atsakymą lygiai taip pat, kaip ir visiems. Taigi su jūsų parama ir entuziazmu pradėjome šį bandomąjį kaulų sultinio tyrimą. Kaulų sultinio bandomasis tyrimas, kurio rezultatus papasakosiu po minutės, jei tai čia įdomu, buvo pagrindinė naujosios kulinarijos knygos „Maistas kaip vaistas“, kurią daktaras Fitzgeraldas ir aš ką tik išleidome praėjusių metų lapkritį, atsiradimo istorija. nes rezultatai buvo tokie puikūs ir fantastiški. Mes atlikome tai nuo A iki Z, visapusiškai pažvelgdami ne tik į [whether there is] švinas kaulų sultiniuose, [but also whether there are] kiti toksiški metalai. Mes pažvelgėme į 19 skirtingų toksiškų metalų ir visą mineralų sąrašą. Ir kadangi rezultatai buvo tokie puikūs, kaip jau sakiau, įkvėpėme su visišku pasitikėjimu pradėti gabenti sultinį į naujas vietas ir kurti gydomuosius receptus.

Kaulų sultinio bandomasis toksinių ir esminių mineralų ir metalų tyrimas

Chrisas Kresseris: Puiku, taip, pasinerkime į tą tyrimą ir rezultatus, nes prisimenu šį ginčą. Rašiau apie tai prieš kelerius metus, o mano išvada buvo beveik tokia pati, kaip ir jūsų [that] Švinas iš tikrųjų nėra problema kaulų sultinyje tokiais kiekiais, kokie yra įprastai. Manau, tai tikriausiai verta paminėti, ypač Kalifornijoje [where]…