Skip to content
Home » Kodėl metų pabaiga yra tinkamas metas atlikti kolonoskopiją

Kodėl metų pabaiga yra tinkamas metas atlikti kolonoskopiją

  • by

Daugelis suaugusiųjų gūžiasi nuo minties atlikti kolonoskopiją. Tačiau ar žinote, kad atlikus pirminį tyrimą, jei jis yra normalus, jums nereikės pakartotinai tikrintis bent dešimtmetį? Tai yra visi dešimt metų be kolonoskopijos!
Kolonoskopija gali būti ne jūsų prioritetų viršuje. Tačiau patikrinimas gali suteikti ramybę dėl visapusės sveikatos. Kaip pranešė cancer.org, dėl reguliarių kolonoskopijos tyrimų kelis dešimtmečius sumažėjo gaubtinės žarnos vėžio atvejų.

Gydytojai rekomenduoja žmonėms, turintiems vidutinę storosios žarnos vėžio riziką, pirmą kolonoskopiją atlikti maždaug 45 metų amžiaus. Tai siūloma todėl, kad gaubtinės žarnos vėžys yra labai išgydomas, kai nustatomas anksti. Tiesą sakant, anksti sugavus penkerių metų išgyvenamumas yra 90%.
„Adult Gastroenterology Associates“ siekia teikti aukščiausios kokybės pacientų priežiūrą. Mūsų Tulsa (Oklahoma) virškinimo trakto gydytojai nori užtikrinti, kad gautumėte kolonoskopijos procedūrą, kurios jums reikia norint išlaikyti optimalią sveikatą.

Kaip atliekamas kolonoskopijos tyrimas?

Kolonoskopija yra tyrimas, kurio metu aptinkami nenormalūs audiniai ir augliai tiesiojoje ir storojoje žarnoje (storojoje žarnoje). Viso tyrimo metu virškinamojo trakto specialistas į storąją žarną per tiesiąją žarną įterpia lanksčią taikymo sritį. Maža vaizdo kamera padeda specialistui pažvelgti į storosios žarnos vidų.

Jūsų savijauta ir komfortas yra labai svarbūs viso testo metu. Jums bus suteikta galimybė pasirinkti intraveninę (IV) sedaciją, kad būtų padidintas komfortas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip jie gali padėti užtikrinti, kad jūsų procedūra būtų praktiškai neskausminga, pasitarkite su mūsų praktikais.

Ką atras gaubtinės žarnos vėžio patikra?

Pradinė storosios žarnos vėžio patikra rekomenduojama visiems nuo 45 iki 52 metų amžiaus. Jei turite klausimų, kaip dažnai turėtumėte atlikti kolonoskopijos procedūrą, pasikalbėkite su vienu iš mūsų sertifikuotų gastroenterologijos specialistų Talsoje.

Kolonoskopijos egzaminas padeda nustatyti bet kokius ikivėžinius auglius (polipus) arba audinių anomalijas, kurios gali būti gaubtinėje arba tiesiojoje žarnoje. Prieš atliekant kolonoskopijos egzaminą, naudinga suprasti, kas yra vidutinė gaubtinės žarnos vėžio rizika. Vidutinė vėžio rizika rodo, kad esate kandidatas į pradinę kolonoskopijos procedūrą.

Pacientai turi mažesnę storosios žarnos vėžio riziką, jei jie neturi:

  • Uždegiminės žarnyno ligos, tokios kaip opinis kolitas arba Krono liga
  • Šeimos storosios žarnos arba tiesiosios žarnos vėžio istorija
  • Įtariamas Lynch sindromas (paveldimas nepolipozinis gaubtinės žarnos vėžys arba HNPCC)
  • Buvęs gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžys arba polipas
  • Ankstesnis švitinimas pilvo ar dubens srityje, siekiant gydyti ankstesnį vėžį
  • Paveldimas gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio sindromas, pvz., šeiminė adenomatozinė polipozė (FAP)

Kodėl metų pabaiga yra puikus metas storosios žarnos patikrai?

Naujųjų metų pažadų metas jau arti. Metų pabaiga yra puikus metas susitarti su netoliese esančiu Talsa, OK kolonoskopijos gydytoju. Būdami aktyvūs, galėsite žengti žingsnį atgal ir mėgautis atostogų sezonu su savo šeimos nariais, tuo pačiu užtikrinant, kad jūsų sveikatai būtų teikiama pirmenybė.

Kolonoskopijos patikra leidžia pradėti naujus metus su nauja perspektyva. Be to, jūsų sveikatingumo įžvalga yra idealus būdas išlaikyti jūsų bendrus tikslus. Svarbu suprasti, kad gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio galima išvengti ir jis prasideda nuo kiekvieno žmogaus.

Užsisakykite storosios žarnos vėžio patikrą Talsoje šiandien

Jūs nusipelnėte džiaugtis sveiku, ilgu gyvenimu su šeima ir kitais artimaisiais. Storosios žarnos ir tiesiosios žarnos vėžio patikra „Adult Gastroenterology Associates“ yra puikus būdas pradėti naujus metus švariai. Nevengiant kolonoskopijos, gali sumažėti storosios žarnos vėžio tikimybė. Norėdami paprašyti susitikimo su vienu iš mūsų patyrusių kolonoskopijos gydytojų Talsoje, Oklahomoje, susisiekite su mūsų komanda šiandien.