Skip to content
Home » Išnaudokite visas savo sveikatos draudimo išskaitas

Išnaudokite visas savo sveikatos draudimo išskaitas

  • by

Jei esate kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai metų pabaigoje esate tikrai užimtas. Tikriausiai galvojate apie visus savo atostogų darbų sąraše esančius dalykus, o ne planuojate prevencines sveikatos priežiūros procedūras. Tačiau jūs turėtų galvoti apie savo sveikatą. Jei šiais metais sumokėjote arba beveik baigsite savo draudimo išskaitą, praleisdami įprastas sveikatos priežiūros procedūras galite iššvaistyti sunkiai uždirbtus pinigus.

Kada iš naujo nustatomos išskaitos?

Kai sausio 1 dŠv sukasi, jūsų franšizė bus grąžinta į nulį. Įsitikinkite, kad išnaudojote visas savo sveikatos draudimo galimybes. Suplanuokite įprastas sveikatos priežiūros procedūras iki metų pabaigos.

Pasiruošimas kolonoskopijai

Žmonės dažnai atideda kolonoskopijas, ypač jei nejaučia jokių simptomų. Tiesą sakant, Amerikos vėžio draugijos statistika prognozuoja, kad maždaug 1 iš 3 suaugusiųjų nėra dabartinio storosios žarnos vėžio patikros, nors kolonoskopija yra geriausias būdas aptikti gaubtinės žarnos vėžį ir jo išvengti.

Jei svarstote apie savo pirmąją kolonoskopiją arba įtariate, kad laikas atlikti dar vieną storosios žarnos vėžio patikrą, daugiau nelaukite. Jums gali prireikti vieno telefono skambučio, kol atliksite kolonoskopiją mažai arba visai nieko.

Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus ir būsite pakeliui:

1) Sužinokite, ar jums laikas atlikti kolonoskopiją.

Tai priklausys nuo jūsų amžiaus ir asmeninių rizikos veiksnių. Remiantis Amerikos vėžio draugijos duomenimis, rekomenduojamas amžius pradėti tikrintis dėl gaubtinės žarnos vėžio nukrito iki 45 metų, jei turite vidutinę riziką. Jei turite asmeninę ar šeimos istoriją storosios žarnos vėžio ar polipų, storosios žarnos vėžio patikrą gali tekti pradėti dar anksčiau. Paklauskite savo gydytojo, kada turėtumėte atlikti pirmąją kolonoskopiją.

Jei jums jau buvo atlikta pirmoji kolonoskopija, labai svarbu žinoti, kada turi būti atlikta kita. Paprastai, jei jūsų pradinė kolonoskopija normalizuojasi, jums nereikės kitos patikros 10 metų. Jei turite padidėjusią gaubtinės žarnos vėžio riziką arba jei gydytojas pirmosios kolonoskopijos metu nustato polipų, jums gali tekti dažniau tikrintis. Pasitarkite su gydytoju.

2) Išimkite draudimo kortelę.

Draudimo kortelės užpakalinėje pusėje ieškokite narių paslaugų numerio. Užduokite jiems šiuos klausimus:

  1. Kokia yra mano franšizė ir kiek iš jo sumokėjau šiais metais?
  2. Kokie specialistai ir įrenginiai yra įtraukti į mano planą? Pasirinkę gastroenterologą iš šio sąrašo, galite sutaupyti daug pinigų.
  3. Ar man reikia pirminės sveikatos priežiūros gydytojo siuntimo pas specialistą arba gaubtinės žarnos vėžio patikrą?

3) Dalyvaukite „Tulsa Endo Free Colonoscopy“ viktorinoje

Jums gali būti suteikta nemokama arba nebrangi kolonoskopija, net jei nesumokėjote savo metinės atskaitymo. Atlikite mūsų kolonoskopijos viktoriną, kad sužinotumėte, ar jums tinka kolonoskopija.

Suplanuokite kolonoskopiją

Daugiau to neatidėliokite. Jei turite atlikti storosios žarnos vėžio patikrą, paimkite telefoną ir paprašykite susitikimo Talsa endoskopijos centre šiandien: 918-438-7050. Tai gali būti pats svarbiausias sprendimas dėl savo sveikatos ištisus metus.