Skip to content
Home » Išlaidų neapibrėžtumas: kliūtis kolonoskopijai

Išlaidų neapibrėžtumas: kliūtis kolonoskopijai

  • by

Neleiskite nerimauti dėl išlaidų atidėlioti kolonoskopiją

Ekspertai žino, kad storosios žarnos vėžio rizika smarkiai išauga sulaukus 50 metų – 90 procentų pacientų, kuriems diagnozuotas gaubtinės žarnos vėžys, yra vyresni nei 50 metų. Harvardo tyrimų dėka ekspertai taip pat žino, kad Mirčių nuo gaubtinės žarnos vėžio gali sumažėti net 40 procentų, jei žmonėms, pradedant nuo 50 metų, kas 5–10 metų atliekama kolonoskopija.

Taigi kodėl, pasak Amerikos vėžio draugijos, vidutinis amerikietis laukia, kol jiems sueis 57 metai, kad užsiregistruotų pirmajai kolonoskopijai?

Tai gali būti dėl netikrumo ar baimės dėl kolonoskopijos procedūros kaina. Tačiau tai gali būti ne tokia brangi, kaip įsivaizduojate, jei nuspręsite tai atlikti ASC.

ASC: prieinama, įperkama ambulatorinė priežiūra

Ambulatorinės chirurgijos centrų (ASC) dabar yra daugiau nei ligoninių. Tai yra atskiri medicinos centrai, siūlantys daug įprastų ambulatorinių procedūrų. ASC daro nesvarbias, ambulatorines procedūras labiau prieinamas ir patogesnes, kaip pažymėta 2016 m. straipsnyje „Consumer Reports“, ir daug pigiau.

Nors ASC yra nebrangus pasirinkimas, o kainos dažnai yra perpus mažesnės nei ligoninėms ir ligoninėms priklausančiuose ambulatoriniuose centruose, tai nėra mažos vertės pasirinkimas. ASC siūlo aukštos kvalifikacijos specialistus, dažnai tuos pačius specialistus, kurie dirba ligoninėje, gerai apmokytą medicinos personalą ir pažangiausias technologijas. Pasirinkę procedūrą atlikti ASC, nekenkiate nei kokybei, nei saugai, nei savo paciento patirčiai. Šiuose centruose dirba sertifikuoti gastroenterologai, be to, jie laikosi griežtų kokybės, saugos ir pacientų pasitenkinimo standartų, atitinkančių griežtų sertifikatų ir akreditacijų reikalavimus.

Tulsos endoskopijos centras

Pirmasis endoskopinis ASC, įsteigtas Talsoje, buvo Talsos endoskopijos centras. Tai tebėra moderniausia miesto įstaiga, teikianti prieinamą pirmos klasės GI priežiūrą iš kai kurių miesto pirmaujantys gastroenterologai.

Vartotojų sveikatos priežiūros svetainėje „Healthcare Bluebook“ TEC įstaiga užima aukščiausią vertę savo sektoriuje. Svetainėje, kurios tikslas – padėti vartotojams suprasti įprastų medicininių procedūrų detales ir išlaidas, priežiūros kokybė lyginama su kaina, o TEC buvo įvertinta kaip žalios šviesos teikiamos paslaugos dėl aukštos kokybės priežiūros ir prieinamų išlaidų.

HCBB kolonoskopijos atrankos diagrama

Kolonoskopijos išlaidų supratimas

Kokia jūsų procedūros kaina

Kelios skirtingos išlaidos sudaro galutinį mokestį už medicininę procedūrą. Paprastai bus mokamas gydytojo arba chirurgo mokestis, paslaugos mokestis ir mokestis už bet kokią reikalingą anesteziją. Tačiau kai kurių įnašų išlaidų negalima nustatyti, kol procedūra nebaigta, o tai reiškia, kad jums gali būti suteiktas numatomas kainų diapazonas, o ne tvirta kaina.

Šis kainų skirtumas kolonoskopijos išlaidos dažniausiai priklauso nuo patologijos laboratorijos mokesčių. Laboratorinio darbo nereikės, nebent gydytojas aptiks polipą ar adenomą, tokiu atveju jis turės nusiųsti mėginį į laboratoriją ištirti.

Jūsų draudimo teikėjas ir draudimo rūšis taip pat turi įtakos kolonoskopijos kainai. Tačiau Tulsa endoskopijos centras gali padėti jums rasti reikiamos informacijos apie tai, kaip tai paveikia jūsų išlaidas, užtikrinant, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Mokėjimas už TEC kolonoskopiją

Daugelis pacientų, kuriems taikoma atrankinė kolonoskopija, pastebės, kad jų sveikatos draudimas padengs jų procedūros išlaidas. Jei jis nepadengia viso mokesčio, TEC siūlo finansavimo ir mokėjimo planus, kad padėtų jums susitvarkyti išlaidas.

Neleiskite, kad jūsų susirūpinimas dėl kolonoskopijos išlaidų sutrukdytų ar atidėtų jūsų patikrinimą. TEC komanda gali padėti jums nuo pirmos užklausos iki tolesnės priežiūros, padėdama išlaikyti jūsų virškinimo sveikatą.