Skip to content
Home » Sužinokite apie FibroScan® ir kaip jis įvertina kepenų sveikatą

Sužinokite apie FibroScan® ir kaip jis įvertina kepenų sveikatą

  • by

Mūsų „Adult Gastroenterology Associates“ komanda didžiuojasi galėdama teikti savo pacientams priežiūrą naudojant naujausius metodus. Ši technologija padeda mūsų gydytojams teikti pažangias paslaugas, greitesnius vizitus ir optimalius rezultatus, palyginti su tradicinėmis sistemomis.

Teikdami FibroScan (kepenų elastografiją) Tulsa, OK asmenims, mūsų gydytojai galės pasirūpinti jų kepenų gyvybingumu, taip pat tiksliai nustatyti ir prižiūrėti įvairias kepenų būklę. Norėdami gauti papildomos informacijos apie tai, kaip FibroScan gali padėti jums pagerinti kepenų gyvybingumą, susisiekite su savo srities suaugusiųjų gastroenterologijos specialistu ir susitarkite dėl susitikimo dabar.

Ką turėčiau žinoti apie FibroScan?

Kaip nechirurginis kepenų tyrimas, „FibroScan“ naudoja ultragarso bangas, kad būtų galima visapusiškai stebėti jūsų kepenų būklę, patikrinti kepenų sutrikimų stadijas ir parodyti kepenų problemas.. Šio trumpo tyrimo metu jūsų GI gydytojas paprašys atsigulti ant nugaros ir vieną ranką padėti po galva. Ant pilvo srities perduosime rankinį prietaisą, panašų į tuos, kurie naudojami atliekant ultragarsinius tyrimus. Atlikdami šią procedūrą galime:

• Stebėkite kepenų būklę po kepenų persodinimo
• Nustatyti kepenų fibrozę
• Ištirkite kepenų standumą, kad nustatytumėte, ar kepenyse nėra randų
• Aptikti kepenų ligas
• Stebėkite kepenų problemų vystymąsi

Daugeliu atvejų FibroScan gali būti naudojamas vietoj labiau invazinės kepenų biopsijos. Daugelis mūsų pacientų pasirenka šią techniką, nes nereikia daugiau laiko skirtis nuo kasdienės rutinos ar ieškoti žmogaus, kuris parvežtų juos namo iš tyrimo, be to, tai yra beveik neskausminga. Nors „FibroScan“ nebūtinai gali atimti biopsijos poreikį, jis leidžia jūsų specialistui tiksliau gauti vaizdus realiuoju laiku.

Kaip atliekamas FibroScan?

Per visą „FibroScan“ procedūrą „Adult Gastroenterology Associates“ speciali rankena siųs akustinius impulsus per jūsų kepenis. Keitiklis įvertins maždaug 3 kubinius centimetrus kepenyse – beveik 100 kartų daugiau nei biopsija. Kai bus skleidžiamos ultragarso bangos, reikės daugiau laiko keliauti per sveiką kepenį. Arba garso impulsai per sustingusias kepenis sklis gana greitai ir galbūt greičiau, kuo labiau serga kepenys.

FibroScan prietaisas gali papildomai nurodyti kepenų riebalų kiekį, stebėdamas ultragarso bangų intensyvumą ir amplitudę. Kai tik ultragarso bangos išsiskiria, jos greičiau patenka į riebias kepenis, palyginti su sveikesnėmis kepenimis. Suriebėjusios kepenys turės didesnį susilpnėjimo greitį, tačiau sveikos kepenys – mažesnį.

Visa ši informacija bus įrašyta naudojant mūsų novatorišką technologiją, kuri leidžia jūsų GI gydytojui aptarti jūsų rezultatus realiu laiku. Galite pasikalbėti su savo specialistu apie testo klausimus arba galite palaukti ir užduoti juos po to, kai bus pateikti išsamesni rezultatai.

Kodėl man reikia FibroScan egzamino?

Kai atsiranda kepenų ligos požymių ar simptomų, pvz., pilvo skausmas, tamsios spalvos šlapimas, geltonos akys ar oda arba kita problema, jūsų Tulsa, OK virškinimo sistemos sveikatos priežiūros specialistas gali rekomenduoti FibroScan, kad būtų galima stebėti jūsų kepenų gyvybingumą.

Atsižvelgdama į jūsų problemas, medicininius įrašus ir papildomus veiksnius, mūsų komanda gali naudoti FibroScan, kad galėtų stebėti arba padėti patvirtinti:

• Nealkoholinė suriebėjusių kepenų liga (NAFLD)
• Hepatitas B arba C
• Alkoholinės kepenų ligos
• NASH (nealkoholinis steatohepatitas)
• Geležies perteklius

Gaukite „FibroScan“ Talsoje, gerai

Jei jums arba jūsų mylimam asmeniui atsiranda kepenų ligos simptomų ar požymių, yra buvę kepenų ligų arba jūsų šeimoje yra buvę kepenų problemų, jūsų virškinimo trakto gydytojas gali patarti atlikti FibroScan testą. Šis trumpas ir veiksmingas metodas gali padėti aptikti kepenų ligą ir išmatuoti bendrą kepenų būklę, kad būtų galima tiksliau gydyti ir patikrinti kepenų problemas.
Norėdami sužinoti daugiau apie FibroScan ir būdus, kaip jis gali padėti palaikyti jūsų kepenis ir visapusišką gerovę, šiandien paskambinkite į Adult Gastroenterology Associates ir paprašykite susitikimo.