Skip to content
Home » Sutaupyti laiko. Taupyti pinigus. Išsaugokite savo gyvybę.

Sutaupyti laiko. Taupyti pinigus. Išsaugokite savo gyvybę.

  • by

Yra sena patarlė, kuri sako: „Geriau viena uncija prevencijos nei kilogramas išgydyti“. Kalbant apie gaubtinės žarnos vėžį, kuris yra vienas iš 3 daugiausiai mirtinų vėžio atvejų JAV, šis teiginys yra labai tikslus. Tai todėl storosios žarnos vėžio išgyvenamumas siekia 90 procentų, jei jis anksti nustatomas ir gydomas.

Tačiau stebėtinai daug žmonių atidėlioja patikros kolonoskopiją, o daugelis jų neužsiregistruoja iki 57 metų, ty 7 metai viršija standartinį rekomenduojamą amžių pirmą kartą atlikti patikrinimą.

Labai svarbu planuoti kolonoskopiją, kaip rekomenduojama, ir Kolonoskopija rekomenduojama kiekvienam tam tikru gyvenimo momentu.

Devyniasdešimt procentų gaubtinės žarnos vėžio atvejų diagnozuojami vyresniems nei 50 metų žmonėms, tačiau jaunesnių žmonių diagnozių skaičius sparčiai auga. Jei yra veiksnių, dėl kurių jums kyla didesnė rizika, pavyzdžiui, asmeninis ar šeimos polipų ar gaubtinės žarnos vėžio anamnezė, afroamerikiečių etninė priklausomybė ar uždegiminė žarnyno liga, jums patars pirmą kartą pasitikrinti anksčiau.

Kolonoskopija leidžia jūsų gastroenterologui ištirti vėžį ir patikrinti bendrą storosios žarnos būklę. Svarbiausia, kad jie taip pat leidžia pašalinti vėžinius polipus ir gerybinius polipus, kol jie gali tapti piktybiniais. Šiuo būdu, kolonoskopija gali aptikti ir užkirsti kelią gaubtinės žarnos vėžiui.

Kodėl atidėti galimai gyvybę gelbstinčią kolonoskopiją?

Jei atidėliojate kolonoskopiją, galbūt nerimaujate, kiek tai užtruks. Tačiau standartinė kolonoskopija trunka tik kelias valandas, todėl galite laisvai tęsti savo dieną.

Taip pat galite nerimauti dėl kainos. Tačiau atrankinės kolonoskopijos yra įtrauktos į daugumą draudimo planų, o jei užsisakysite nepriklausomą ambulatorinės chirurgijos centrą, tai gali būti daug pigiau, nei tikitės. Šiuose centruose kolonoskopijos paprastai kainuoja daug pigiau nei užsakomos ligoninėse ir su ligoninėmis susijusiuose centruose.

Tulsa endoskopijos centras turi pramonėje pirmaujančius saugos sertifikatus ir siūlo:

  • individualizuota, aukštos kokybės priežiūra.
  • patogumas su prieinama automobilių stovėjimo aikštele šaligatvio pusėje ir patogiomis išlaipinimo ir paėmimo vietomis.
  • daugybė mokėjimo parinkčių su grynųjų pinigų kainomis ir mokėjimo planais, atitinkančiais jūsų biudžetą.
  • profesionalios ir veiksmingos kolonoskopijos, kurios paprastai užtrunka vos 2–3 valandas, todėl galėsite tęsti savo dieną.

Tulsos endoskopijos centro gastroenterologai yra apmokyti ir sertifikuoti, o jų visų ADR (adenomos aptikimo rodiklis) gerokai viršija nacionalinį standartą. NRV yra procentas pacientų, kurių vėžinius polipus sėkmingai nustatė ir pašalino kolonoskopiją atliekantis gydytojas. Pagalbiniai medicinos darbuotojai specializuojasi gastroenterologijos procedūrose ir yra labai patyrę. Galite būti tikri dėl geriausios priežiūros ir kolonoskopijos, kuria galite pasitikėti.

Prisiminti, labai svarbu anksti nustatyti storosios žarnos vėžį. Kolonoskopija, kurią atlieka bendradarbiaujantis gastroenterologas, yra vienintelis būdas atlikti išsamų ir tikslų storosios žarnos patikrinimą, kurio jums reikia – ir prevencines priemones, kurios gali išgelbėti jūsų gyvybę.