Skip to content
Home » Sutaupysite sveikatos priežiūros išlaidų, apie kurias gydytojas jums nesako

Sutaupysite sveikatos priežiūros išlaidų, apie kurias gydytojas jums nesako

  • by

Ar gyvenimas nebūtų geresnis, jei gauti reikiamą sveikatos priežiūrą ir žinant, kiek jos kainuos, būtų taip paprasta, kaip apsipirkti mėgstamoje parduotuvėje?

Vietoj to, jūs kreipiatės į šį ar tą gydytoją ir jis rekomenduos diagnostinę ar prevencinę procedūrą. Ji įteikia jums vizitinę kortelę arba nukreipia jus į stalo darbuotojus, kur registratorė jums pasakys, kad kažkas jums paskambins ir susitars dėl susitikimo. Kai suvokiate žinią, kad išvis turite atlikti procedūrą, jūsų mintyse ima suktis daugybė klausimų, būtent: „Kiek man kainuos ši procedūra?”

Jei jūsų patirtis yra tokia pati, kaip ir dauguma, jus nušviečia prie stalo personalo ir skubiai išeinate pro duris, kol galėsite ištarti ką nors daugiau nei telefono numerį ir pasirinkimo datą. Ir net jei turėtumėte laiko, tikriausiai net nesijaučiate patogiai kalbėdami su gydytoju apie išlaidas – bent jau dauguma pacientų to nedaro. 2015 m. atliktas tyrimas parodė, kad nors 80 procentų pacientų teigė, kad pasikalbės su savo gydytoju apie išlaidas, 72 procentai niekada nesikalbėjo su savo gydytojais.

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti, kad galėtumėte sutaupyti daug pinigų jūsų sveikatos priežiūrai. Atėjo laikas pradėti kalbėti apie tai, kiek jūs sveikatos priežiūros išlaidų ir žinodami, kad turite kitų pasirinkimų be gydytojo siuntimo.

Paslėpta sveikatos priežiūros siuntimų sistema

2018 m. gruodžio mėn. „Wall Street Journal“., paskelbė straipsnį, kuriame buvo nagrinėjama „paslėpta sistema, paaiškinanti, kaip jūsų gydytojas siunčia siuntimus“, aprašant beveik monopolinę šiuolaikinių ligoninių sistemų kultūrą. Šioms ligoninių grupėms priklauso viskas – nuo ​​ligoninės iki praktikos, kurioje dirba jūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas. Šiose sistemose dirbantys gydytojai susiduria su pasekmėmis, kai aukštesniems asmenims pasklinda žinia, kad jie nukreipė pacientus už sistemos ribų. Tiesą sakant, yra terminas, jis vadinamas „nutekėjimu“, ir kai kuriems gydytojams jis uždirba daugiau nei tiesiog pliaukštelėjimu per riešą, jei nesugeba suderinti vidinio siuntimo numerio.

WSJ peržiūrėjo dokumentus ir apklausė esamus ir buvusius įvairių ligoninių sveikatos sistemų gydytojus, teisininkus ir ligoninių vadovus visoje šalyje ir nustatė, kad gydytojai patiria spaudimą išlaikyti savo pacientus sistemoje, net jei gydytojas jautė, kad ligoninėje gali būti išorinė įstaiga. paciento interesus. Sveikatos priežiūros pramonė yra 3,5 trilijono dolerių vertės verslas, o pacientai nesąmoningai patiria išlaidų.

Sveikatos priežiūros paslaugų pirkimas: skaidrios kainos, kokybiška priežiūra

Kultūra išlaikyti mamą apie sveikatos priežiūros išlaidas baigėsi. Pacientai, gydytojai ir sveikatos priežiūros įmonės vystosi, tačiau evoliucijos įkarštyje pacientai (ahem, tu) turi ginti tai, kas jiems labiausiai naudinga.

Jei esate kaip dauguma amerikiečių, norite sužinoti savo galimybes: ką aš gaunu ir kiek tai man kainuos?

Tu gali sveikatos priežiūros parduotuvė. Tu gali Prieš rezervuodami susitikimą sužinokite, ką gaunate ir kiek tai jums kainuos.

Kai gydytojas jums pasakys, kad jums reikalinga tokia procedūra, kaip kolonoskopija, ir pasiunčia siuntimą, neištraukite išmaniojo telefono ir nedelsdami pažymėkite datą kalendoriuje. Vietoj to paklauskite, kodėl jūsų gydytojas teikia pirmenybę šiai įstaigai, ir paprašykite išlaidų sąmatos. Pasiimkite šią informaciją, grįžkite namo ir atlikite nedidelį tyrimą.

„Tulsa Gastro“ vidutinė medicininių procedūrų kaina
Bendrai nustatytos procedūros, nacionaliniai grynųjų pinigų vidurkiai Ambulatorinės chirurgijos centre ir ligoninės ambulatoriniame skyriuje. Procedūros ASC paprastai yra 40 procentų mažesnės nei ta pati procedūra HOPD.

Tokios svetainės kaip „Healthcare Bluebook“ ir netgi „Medicare.gov“ procedūros kainų paieška, skirtos „Medicare“ pacientams, gali pateikti vidutines įprastų procedūrų išlaidas šalyje, dažnai lyginant ligoninių įkainius su nepriklausomomis įstaigomis, pvz., ambulatorinės chirurgijos centrais (ASC). Daugeliu atvejų nepriklausomos ASC procedūros yra bent 40 procentų mažesnės nei ligoninėje.

Jei esate apdraustas, prevencinės procedūros dažnai yra 100 procentų padengiamos tinkamiems pacientams daugelyje nepriklausomų ASC, o diagnostinės procedūros yra tik dalis ligoninių išlaidų.

Galite pasirinkti, kur atlikti procedūrą, kaip ir savo specialistą ar chirurgą. Jums nereikia naudotis gydytojo rekomenduota įstaiga, laboratorija ar specialistu, net jei tai atrodo numanoma. Galite sužinoti įvairių objektų išlaidas ir sužinoti, ko tikėtis per patirtį prisijungę prie interneto arba paskambinę keliais telefono skambučiais.

Nepriklausomi ASC dažnai siūlo mažesnes išlaidas kartu su patogumais ir kontaktiniais taškais, tokiais kaip kainų skaidrumas, išlaipinimas ir paėmimas iš gatvės, trumpesnis laukimo laikas, aukščiausio lygio pramonės akreditacijos ir saugos bei kokybės sertifikatai.

Jūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas (arba bet kuris gydytojas) gali nukreipti jus į susijusią ligoninę, tačiau galiausiai jūs kontroliuojate, kur gausite sveikatos priežiūros paslaugas, ne tik procedūras, bet ir laboratorinius tyrimus. Galite paklausti, kodėl jis ar ji rekomenduoja tam tikrą laboratoriją, specialistą ar įstaigą, net jei jis rekomenduoja šią rekomendaciją kaip geriausią, atlikti šiek tiek namų darbų ir įsitikinti, kad tai geriausias pasirinkimas tu.

Tulsos endoskopijos centras – nepriklausomas ambulatorinės chirurgijos centras, galintis padėti

Tulsos endoskopijos centras yra nepriklausoma ASC, kuri specializuojasi GI priežiūros ir endoskopinių procedūrų srityje Šiaurės Oklahomoje. Talsos endoskopijos centras siūlo sklandžią paciento patirtį nuo planavimo iki išrašymo, įskaitant išankstinius susitikimo patvirtinimus, priminimus apie procedūras, draugišką personalą, trumpą laukimo ir procedūrų laiką, išlaipinimą ir paėmimą prie borto bei patogią automobilių stovėjimo aikštelę. Kiekvienas gastroenterologas yra apmokytas bendradarbiaujant, viršijantis nacionalinius procedūrų atlikimo kokybės standartus, o jį palaiko patyręs personalas, kuris specializuojasi endoskopinėje priežiūroje. Tulsa endoskopijos centras yra sertifikuotas CMS ir AAAHC akredituotas, o tai reiškia, kad darbuotojai ir įstaiga turi praeiti griežtus patikrinimus, kad būtų laikomasi aukščiausio lygio saugos ir kokybės standartų. Nepriklausomo ASC pasirinkimas yra daugiau nei tik ekonomiškas pasirinkimas, tai aukščiausios kokybės priežiūra, kuria galite pasitikėti jūs ir jūsų gydytojas. Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas!