Skip to content
Home » Storosios žarnos vėžio patikros metodas siūlo gydymą ir prevenciją

Storosios žarnos vėžio patikros metodas siūlo gydymą ir prevenciją

  • by

Koks yra geriausias gaubtinės žarnos vėžio testas?

Storosios žarnos vėžys jau seniai žinomas kaip „senų žmonių liga“. Tačiau didėjant storosios žarnos vėžio dažniui tarp 20–49 metų amžiaus, gaubtinės žarnos vėžys nebėra liga, perkelta į vėlesnius gyvenimo etapus, o rizika visiems, įskaitant jus.

Svarbu ne tik tai, ar jums reikės storosios žarnos vėžio patikros, bet ir kada jūsų gyvenime tai bus būtina.

Storosios žarnos vėžio patikra yra būtina visiems, kurie:

  • Yra 50 ar vyresni (45 ar vyresni afroamerikiečiams)
    ARBA yra jaunesnis, bet:
  • turi simptomų, galinčių reikšti gaubtinės žarnos vėžį
  • yra veiksnių, keliančių jiems didelę riziką, įskaitant asmeninę ar šeimos istoriją, sergančią gaubtinės žarnos vėžiu, polipais ar uždegimines žarnyno ligas.

Bet kuris storosios žarnos vėžio atrankos metodas yra geriausias?

Ką iš tikrųjų reiškia geriausias? Tikslus, kruopštus ir patikimas?

Jei manote, kad „geriausias“ yra tikslus, išsamus ir patikimas gaubtinės žarnos vėžio patikros metodastada pasirinkite kolonoskopiją.

Kolonoskopija gali nustatyti ikivėžinius auglius, visų stadijų gaubtinės žarnos vėžį ir kitas virškinimo ligas. Pasirinkę bendradarbiaujantį gastroenterologą, kurio adenomos aptikimo dažnis (ADR) viršija vidutinį, ir chirurgijos centrą, turintį pramonėje pirmaujančius AAAHC ir CMS saugos ir kokybės sertifikatus, galite būti tikri, kad jūsų kolonoskopija bus saugi, tiksli ir išsami. .

Kitas jūsų pasirinkimas yra gaubtinės žarnos vėžio patikros rinkinys namuose. Jie gali teigti, kad jie yra labai tikslūs, bet jei perskaitysite smulkiu šriftu ar naujausius tyrimus, pamatysite, kad tai netiesa. Tyrimai rodo, kad šie namuose naudojami atrankos rinkiniai nėra labai patikimi:

  • 8 procentai gaubtinės žarnos vėžio atvejų praleidžiami atliekant patikros rinkinius namuose
  • Beveik 60 procentų ikivėžinių adenomų lieka nepastebėti
  • 13 procentų vartotojų gauna klaidingą teigiamą rezultatą

Kokia yra atrankos metodo, kuriuo negalite pasikliauti, prasmė?

Pigu ir patogu?

Atrankos rinkinys namuose gali atrodyti idealus storosios žarnos vėžio patikros metodas. Galų gale, šie patikrinimai turi mažesnę mažmeninę lipduko kainą nei kolonoskopija ir gali būti atliekami patogiai ir patogiai savo vonios kambaryje. Tačiau pažvelgus į ankstesnius duomenis, tikslumas ir patikimumas yra didelė auka dėl mažesnės kainos ir didesnio patogumo.

Ir vis tiek turėsite kreiptis į gastroenterologą, jei gausite teigiamą rezultatą, o tai reiškia, kad maža kaina ir patogumas yra pasenę. Mokėsite iš savo kišenės už diagnostinę kolonoskopiją ir dar daugiau laiko skirsite savo storosios žarnos sveikatai. Dauguma draudimo planų apima tik vieną storosios žarnos vėžio patikrą rekomenduojamu dažnumu, remiantis jūsų ligos istorija. Jei jums reikia tolesnio rinkinio namuose, būkite pasirengę mokėti iš savo kišenės.

Atrankinės kolonoskopijos yra įtrauktos į daugumą sveikatos planų. Be to, užsisakę procedūrą nepriklausomame ambulatorinės chirurgijos centre, o ne ligoninėje ar su ligonine susijusiame centre, paprastai sumokėsite daug mažiau – atvyksite ir išeisite per kelias valandas.

Geriausias gaubtinės žarnos vėžio atrankos metodas?

Toks, kuris taip pat siūlo prevenciją.

Gaubtinės žarnos vėžio patikros metodas, siūlantis prevenciją nuo gaubtinės žarnos vėžio ir aptikimą, yra „geriausias“, tiesa?

Tik vienas atrankos metodas gali pasiūlyti aptikimą ir prevenciją, tai yra kolonoskopija. Kolonoskopijos metu jūsų gastroenterologas gali pašalinti bet kokius vėžinius ar ikivėžinius darinius, sustabdydamas gaubtinės žarnos vėžį..

Rūpinkitės savo sveikata pasirinkdami geriausią storosios žarnos vėžio patikros metodą. Pasirinkite tikslią, išsamią, patikimą, ekonomišką ir patogią kolonoskopiją, kuri leis jums aptikti gaubtinės žarnos vėžį ir užkirsti jam kelią.