Skip to content
Home » Patarimai, kaip šalia manęs rasti gastroenterologą

Patarimai, kaip šalia manęs rasti gastroenterologą

  • by

Žmogaus virškinimo traktas yra vienas iš svarbiausių organizmo mechanizmų ir apima tokius būtinus organus kaip stemplė, kasa, tulžies pūslė, skrandis, plonoji žarna ir storoji žarna. Virškinimo trakto (GI sistemos) sutrikimai gali turėti įtakos tai, kaip jūsų organizmas pasisavina vitaminus ir mineralus bei pašalina išmatas.

Jei turite varginančių simptomų, susijusių su virškinimo trakto sveikata, greičiausiai laikas kreiptis į specialistą. Adult Gastroenterology Associates Talsa, Oklahoma yra jūsų patikimų gastroenterologijos paslaugų šaltinis.

Kas yra GI specialistas ir ką jie daro?

Gastroenterologas yra gydytojas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas virškinimo sistemos ir kepenų gydymui. GI gydytojas padeda palaikyti asmens virškinimo trakto sveikatą ir gydo virškinimo sąlygas, įskaitant:

  • Dirgliosios žarnos sindromas (spazminis dvitaškis)
  • Kepenų steatozė (riebalų kepenų liga)
  • Storosios žarnos vėžys ir gaubtinės žarnos polipai
  • Gastroezofaginio refliukso liga (rėmuo)
  • Uždegiminė žarnyno liga (Krono liga ir opinis kolitas)
  • Celiakija ir neceliakijos jautrumas glitimui

Kada turėčiau kreiptis į GI gydytoją dėl savo virškinimo sveikatos?

Jei patiriate problemų, kylančių iš virškinimo trakto sistemos, pvz., skrandžio skausmą, rijimo pasunkėjimą, nuolatinį rėmenį ar netaisyklingą tuštinimąsi, būtina kuo greičiau susitarti dėl GI specialisto konsultacijos.

Taip pat labai svarbu reguliariai lankytis pas gastroenterologą profilaktiškai ir atlikti storosios žarnos vėžio patikras nuo 45 metų amžiaus.

Kaip rasti kvalifikuotą GI specialistą šalia manęs

Gydytojo paieška gali atrodyti bauginantis procesas, tačiau „Adult Gastroenterology Associates“ Talsoje, Oklahomoje, gali padėti. Šie patarimai padės jums ieškoti netoliese esančio gastroenterologo.

Paprašykite savo pirminės sveikatos priežiūros gydytojo pasiūlymo.

Kadangi jie yra pagrindinė jūsų gynybos linija nuo bet kokių sveikatos problemų, jūsų bendrosios medicinos gydytojas yra naudingas šaltinis netoliese esantiems GI specialistams.

Ieškokite apdrausto gastroenterologijos gydytojo draudimo bendrovės tinkle.

Kad neviršytumėte savo išlaidų, peržiūrėkite savo draudimo bendrovės paslaugų teikėjų sąrašą arba paskambinkite savo draudimo atstovui ir sužinokite apie vietinių virškinimo trakto specialistų katalogą.

Paprašykite savo draugų ar giminaičių pasiūlymų.

Jei kas nors jūsų gyvenime taip pat turi GI problemų, jie gali nukreipti jus į patikimą Tulsa virškinimo trakto gydytoją. Paklauskite savo draugų ir giminaičių pas kuriuos jie lankosi dėl virškinimo sveikatos problemų ir gaubtinės žarnos vėžio patikros.

Patikrinkite savo gastroenterologo gydytojo mokymą.

Prieš planuodami susitikimą su GI gydytoju, pasidomėkite jo specialybėmis ir įgaliojimais. Sužinokite, kur jie buvo mokomi ir kiek laiko jie praktikavo. Taip pat ištirkite pacientų atsiliepimus, kad sužinotumėte, ką pacientai pasakė apie apsilankymą pas konkretų gastroenterologą.

Rezervuokite susitikimą.

Iš esmės sumažinę paieškų skaičių, susisiekite su pasirinktu virškinamojo trakto gydytoju ir susitarkite dėl vizito.. Kai tik susitiksite su jais, sutelkite dėmesį į tai, kaip jie bendrauja su jumis ir kaip jaučiatės susitikimo metu. Pasirinkę gydytoją, kuris rūpinasi jūsų patogumu ir saugumu, galite labiau pasitikėti jo teikiama priežiūra.

Reikia susirasti gastroenterologą Talsoje, Oklahomoje?

Santykių su kvalifikuotu gastroenterologu užmezgimas gali padėti apsaugoti jūsų GI sveikatą ir bendrą gerovę. „Adult Gastroenterology Associates“ gydytojai taiko individualų požiūrį į virškinimo sistemos sveikatos poreikius ir yra įsipareigoję užtikrinti jūsų gerovę, saugumą ir teikti teigiamą patirtį.

Norėdami suplanuoti konsultaciją, susisiekite su mūsų Tulsa gastroenterologijos praktika šiandien.