Skip to content
Home » Nėra vakarėlio kaip dvitaškio paruošimo vakarėlis

Nėra vakarėlio kaip dvitaškio paruošimo vakarėlis

  • by

Ar norėtumėte būti toks pat šaunus kaip Tomas Hanksas, Steve’as Martinas ir Martinas Shortas? Tada darykite tai, ką daro – surengkite dvitaškio parengiamąjį vakarėlį ir linksminkitės gelbėjimo atrankoje.

Pasirengimo dvitaškiui vakarėlio planavimas

Pirmiausia susiraskite kitus draugus ar šeimos narius, kuriems maždaug tuo pačiu metu bus atlikta kolonoskopija, ir susitarkite dėl tinkamų datų.

Tada paskambinkite į Talsos endoskopijos centrą arba susisiekite su mumis internetu, kad suplanuotume kolonoskopiją.

Galiausiai pasiruoškite savo vakarėliui.

  • Koks tai bus vakarėlis? Hanksas, Martinas ir Shortas pasirinko pokerio vakarą ir pasiruošimą čiulbėti, bet jūs galite pasirinkti SPA dieną, žaidimų vakarą ar net nusileisti filmų manijos maratonui? Atsisiųskite „Tulsa Endoscopy’s Colonoscopy Prep Party“ temas. Spustelėkite toliau išvardytas vakarėlių temas, kad peržiūrėtumėte, atsisiųstumėte arba atsispausdintumėte paruošiamųjų vakarėlių temų korteles:
  • Išsiųskite kvietimus, priminkite ruošiantiems svečiams, kad jie atsineštų ruošinį ir maišytuvus. Priminkite svečiams vengti raudonos, mėlynos ar violetinės spalvos ar skonių.
  • Įsigykite vakarėliams tinkamo maisto, pvz., skaidraus sultinio ar sriubos, želatinos, saldainių, vaisių ledų ir šerbeto. Be to, duokite šiek tiek skaidrių skysčių, jei jūsų svečiai vis dar švęs per 4 valandas po procedūros.

Prieš atlikdami procedūrą

  • Įsitikinkite, kad turite patogius drabužius.
  • Išimkite papuošalus ir palikite juos saugioje vietoje namuose kartu su vertingais daiktais.
  • Patikrinkite, ar turite valstybės išduotą asmens tapatybės dokumentą, draudimo kortelę ir mokėjimo priemones, jei buvote informuoti, kad turėsite sumokėti.
  • Užsisakykite vairuotoją, palydą arba bet kurį suaugusįjį, turintį vairuotojo pažymėjimą, kuris gali jūsų laukti procedūros metu.

Nesijaudinkite atidėti ar atšaukti kolonoskopijos. 60–90 procentų gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio atvejų būtų galima išvengti, jei žmonės lankytųsi patikrinimuose, kaip rekomenduojama.

Keturiasdešimčiai procentų vyresnių nei 50 metų asmenų neatlieka rekomenduojamų įprastinių patikrinimų, ir šis skaičius greičiausiai padidės dabar, kai Amerikos vėžio draugija sumažino rekomenduojamą amžių pirmą kartą atlikti kolonoskopiją iki 45. Kai pasirenkate kolonoskopiją, o ne kitą storosios žarnos vėžį. atrankos metodus gali nustatyti jūsų gastroenterologas ir pašalinti ikivėžinius darinius, tuo pačiu metu nustatant ir užkertant kelią gaubtinės žarnos vėžiui.

Kaip dar galite sumažinti riziką? Tyrimai rodo, kad laikantis daug skaidulų ir mažai cukraus turinčios dietos, palaikyti sveiką svorį ir vengti nutukimo. Nutukimas buvo nustatytas kaip priežastis augantis gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio dažnis jaunesniems žmonėms. Amžius nebėra gynyba. Dabar 20–49 metų amžiaus žmonėms kolorektalinio vėžio rizika yra dvigubai didesnė nei 50 metų ir vyresniems.

Nelaukite! Suplanuokite tą vakarėlį ir paskambinkite Tulsa endoskopijos centrui šiandien arba užsisakykite susitikimą internetu. The patyrę gastroenterologai ir ten dirbantys darbuotojai padėjo tūkstančiams pacientų užkirsti kelią gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžiui, jie taip pat gali padėti jums.