Skip to content
Home » Ko tikėtis atliekant GI klinikinius tyrimus

Ko tikėtis atliekant GI klinikinius tyrimus

  • by

Gastroenterologijos klinikiniai tyrimai suteikia galimybę virškinimo trakto (GI) gydytojams ištirti naujų ir modifikuotų gydymo būdų efektyvumą, užtikrinant, kad jie būtų saugūs įvairių demografinių grupių asmenims. Dalyvavimas GI tyrimų tyrimuose gali turėti reikšmingą teigiamą poveikį pacientams, kurie nepatyrė palankių rezultatų taikant esamas gydymo galimybes, arba tiems, kurie norėtų padėti atlikti virškinimo trakto tyrimus. Adult Gastroenterology Associates išdidžiai tarnauja kaip naujoviškų GI ligų ir sutrikimų tyrimų autoritetas.

GI klinikiniai tyrimai yra būtini norint suprasti būdus, kaip valdyti GI sąlygas, ligas ir vėžį. Jei norite pakeisti save ir kitus pacientus, galite būti idealus kandidatas į klinikinius tyrimus.

Kas yra GI klinikiniai tyrimai?

Kai eksperimentinis gydymas, medicinos prietaisas ar vaistas baigs bandymo fazę, kad nustatytų, koks jis gali būti saugus ir sėkmingas, FDA (Maisto ir vaistų administracija) gali leisti atlikti klinikinius tyrimus su žmonėmis. Šie klinikiniai tyrimai atliekami su daugybe pacientų, siekiant išsiaiškinti, ar naujas gydymo metodas gali būti leistas naudoti viešai. „Adult Gastroenterology Associates“ remiami GI tyrimai analizuoja eksperimentinių, elgesio intervencijų, medicinos prietaisų, vaistų ar dietų poveikį.

Klinikiniai tyrimai leidžia medicinos specialistams nustatyti idealias dozes, galimą šalutinį poveikį ir tai, ar gydymas yra veiksmingesnis nei šiuo metu FDA patvirtintas gydymas.

Ar aš geras kandidatas GI klinikinių tyrimų tyrimui?

Idealūs kandidatai GI klinikiniams tyrimams yra tie, kuriems diagnozuota agresyvi virškinimo liga ar sutrikimas. Dalyvavimas GI klinikiniame tyrime leidžia sužinoti apie naujausius gydymo metodus, kurie dar nėra siūlomi visuomenei. Tam tikrais atvejais į GI tyrimus gali reikėti įtraukti sveikus pacientus.

Tie, kurie yra sveiki, gali norėti savanoriškai dalyvauti klinikiniuose tyrimuose, kad padėtų nustatyti būdus, kaip gydyti ar išvengti virškinimo sutrikimo, kuris yra jų šeimoje. Būtina, kad klinikiniuose tyrimuose dalyvautų visų etninių grupių, amžiaus grupių ir lyčių žmonės, siekiant užtikrinti, kad surinkti duomenys būtų pritaikyti įvairiai.

Kaip atliekami gastroenterologijos klinikiniai tyrimai?

Kad įsitikintumėte, jog esate tinkamas kandidatas klinikiniam tyrimui, GI specialistai atliks išsamų patikrinimą. Jei bus patvirtintas, pateiksite informuotą sutikimą ir būsite įvertinti „pradinės“ konsultacijos metu. Viso tyrimo metu jūsų bus paprašyta reguliariai grįžti į tyrimo vietą, kad atliktumėte įvertinimus ar testus. Labai svarbu nepamiršti apie visas problemas kuo greičiau pranešti klinikinio tyrimo personalui.

Pasikalbėkite su mūsų gydytojais apie naujus ir novatoriškus GI gydymo būdus šiandien!

„Adult Gastroenterology Associates“, kaip į pacientą orientuotas GI gydytojų tinklas, siekia suteikti pacientams naujausius gastroenterologijos tyrimus. Pacientai, kuriems nepasisekė tradiciniais gydymo būdais, gali būti kandidatas į klinikinį tyrimą. Jei ieškote gydymo dėl savo virškinimo trakto ligos ir norite sužinoti daugiau apie naujas ir novatoriškas gydymo galimybes, susisiekite su mumis, kad surastumėte GI gydytoją Talsoje.