Skip to content
Home » Kiek kainuoja kolonoskopija?

Kiek kainuoja kolonoskopija?

  • by

Kai jums sukanka 50 metų, jūsų storosios žarnos vėžio rizika žymiai padidėja. Tiesą sakant, 90 procentų gaubtinės žarnos vėžiu sergančių pacientų diagnozuojami, kai jiems yra daugiau nei 50 metų. Įprastos kolonoskopijos (maždaug kas 3–10 metų) sulaukus 50 metų gali sumažinti mirties nuo gaubtinės žarnos vėžio tikimybę net 40 procentų. Tačiau, deja, vidutinis amerikietis laukia, kol jiems sukanka 57 metai, kol bus atlikta pirmoji kolonoskopija.

Kas tiek daug žmonių sulaiko nuo šios gelbėjimo procedūros?

Daugelis sako, kad taip yra todėl, kad nežino kolonoskopijos kainos.

Galbūt pastebėjote, kad ASC (ambulatorinės chirurgijos centrai) dabar yra plačiai paplitę visoje šalyje. ASC yra ambulatorinės įstaigos, pasižyminčios didesniu patogumu, mažiau komplikacijų ir geresne prieiga nei ligoninėse, teikiančios tas pačias procedūras. Daugelis žmonių gali nesuprasti, kad šie laisvai stovintys chirurgijos centrai taip pat siūlo pigesnę sveikatos priežiūrą.

Kiek iš tikrųjų kainuoja kolonoskopija?

Nustatant medicininės procedūros kainą yra daug dalykų, įskaitant:

  • Gydytojo mokesčiai
  • Priemonės mokesčiai
  • Anestezijos mokesčiai

The Didžiausias kainų neatitikimas dažniausiai kyla dėl patologijos laboratorijos mokesčių. Jei gastroenterologas kolonoskopijos metu neranda polipų ar adenomų, laboratoriniai tyrimai nereikalingi, todėl patologijos mokesčių nereikės. Tačiau nėra būdo iš anksto žinoti, ar jūsų gydytojas aptiks ką nors nenormalaus, todėl kolonoskopijos kaina yra labiau apytikslė nei konkreti kaina. Tavo draudimo vežėjas ir draudimo rūšis taip pat turės įtakos jūsų kolonoskopijos kainaitačiau Talsos endoskopijos centras mielai padės jums surasti šią informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Procedūros Tulsa endoskopijos centre kainuoja maždaug perpus pigiau nei ligoninės

Vidutinė procedūra, atliekama ASC, kainuoja apie pusę procedūrų, atliekamų ligoninėje ar ligoninei priklausančioje įstaigoje, net jei ją atlieka tas pats gydytojas. Tiesą sakant, dauguma sveikų pacientų, kuriems gali būti atlikta kolonoskopija, neturi jokių išlaidų. jų sveikatos draudimas apima visą procedūrą.

Kai pasirenkate kolonoskopiją atlikti ASC, pasirenkate aukštos kokybės sveikatos priežiūrą. Tulsa endoskopijos centre dirba sertifikuoti gastroenterologai, jis išlaiko griežtas saugos ir kokybės akreditacijas ir sertifikatus bei užtikrina neprilygstamą pacientų pasitenkinimą.

A Vartotojų ataskaitos 2016 m. straipsnyje nustatyta, kad ASC pacientams suteikia daugiau nei patogumą prieiti prie bortelio. ASC taip pat turi labai išmanantį medicinos personalą, pažangiausias technologijas ir geresnę daugelio procedūrų kainą nei ligoninės.

Paprašykite susitikimo šiandien

„Tulsa Endoscopy Center“ taip pat siūlo grynųjų pinigų kainodaros ir mokėjimo planus, kad padėtų jums gauti reikiamą priežiūrą, kad būtų galima veiksmingai užkirsti kelią gaubtinės žarnos vėžiui ir jį aptikti. Neleiskite, kad klausimai apie kainodarą trukdytų planuoti kolonoskopiją. Tulsa endoskopijos centro komanda padės jums kiekviename žingsnyje atsakyti į jūsų klausimus ir palaikyti jūsų virškinimo sveikatą.