Skip to content
Home » Kas yra gastroenterologas? | Ką daro gastroenterologas?

Kas yra gastroenterologas? | Ką daro gastroenterologas?

  • by

Gastroenterologai yra gydytojai, kurie daugiausia dėmesio skiria jūsų kūno dalims, kurios judina / virškina maistą, absorbuoja maistines medžiagas ir pašalina atliekas. Tai reiškia, kad jie gali gydyti visas virškinimo trakto (stemplės, skrandžio, plonosios žarnos ir storosios žarnos) ligas, taip pat kepenis, kasą ir tulžies sistemą (tulžies pūslę ir tulžies latakus).

GI sąlygos Gastroenterologai gydo

Gastroenterologai gali padėti pacientams, kuriems yra įvairių GI simptomų, įskaitant:

GI gydytojai gali įvertinti simptomus be operacijos

Paprasčiau tariant, GI gydytojai padeda savo pacientams, kenčiantiems nuo virškinimo trakto sutrikimų, jaustis geriau. Pirmiausia jie įvertina savo pacientų simptomus konsultuodamiesi, tada gali atlikti endoskopines procedūras, kad toliau diagnozuotų ar gydytų GI problemas. Be pirmiau išvardytų sutrikimų gydymo, gastroenterologai gali atlikti gaubtinės žarnos vėžio tyrimus (taip pat žinomus kaip kolonoskopija). GI gydytojai dirba kelių tipų medicinos įstaigose, pvz., individualiose ir grupinėse praktikose, ligoninėse ir ambulatorinėse įstaigose (pvz., Tulsos endoskopijos centre).

Mūsų gastroenterologai yra apmokyti ir sertifikuoti

Gastroenterologai, baigę vidurinę mokyklą, privalo baigti bent 13 metų specializuotus mokymus. Tai apima 4 metų bakalauro laipsnį, 4 metus medicinos mokyklą arba magistrantūros mokyklą ir 3 metų vidaus ligų rezidentūrą. Tulsa endoskopijos centre visi gydytojai yra sertifikuoti gastroenterologijos srityje ir yra apmokyti, o tai reiškia, kad jie 2–3 metus mokėsi gydyti pacientus, sergančius specifinėmis virškinimo trakto ligomis. Tai apima išsamų endoskopijos mokymą, kuris yra a nechirurginė procedūra Tai leidžia gastroenterologams ištirti virškinimo traktą.

Kiekvienas gydytojas taip pat privalo kasmet gauti tęstinio medicininio išsilavinimo (CME) kreditus, jei jis praktikuoja mediciną, kad būtų užtikrintas naujausių medicinos metodų ir laimėjimų naudojimas.

Nors dauguma gastroenterologų dirba klinikinėje aplinkoje (matydami pacientus), kai kurie taip pat dalyvauja klinikiniuose tyrimuose vadovaudami klinikiniams tyrimams, stebėdami rezultatus ir skelbdami jų rezultatus.

Suplanuokite konsultaciją su geriausiais gastroenterologais Talsoje

Tulsa endoskopijos centras (TEC) viršija šalies mastu taikomus kokybės standartus, yra akredituotas Ambulatorinės sveikatos priežiūros akreditavimo asociacijos (AAAHC) ir yra sertifikuotas CMS. TEC priima tiek tinkle esančius, tiek išorinius tiekėjus, jie siūlo nuolaidas grynųjų pinigų kainodarai ir mokėjimo planus. Taip pat TEC rasite patogias išlaipinimo ir paėmimo vietas bei prieinamą automobilių stovėjimo aikštelę. Suplanuokite savo GI procedūrą su pirmaujančiu gastroenterologu Tulsa endoskopijos centre šiandien.