Skip to content
Home » Kaip padėti vaikams laikytis sveikos mitybos įpročių

Kaip padėti vaikams laikytis sveikos mitybos įpročių

  • by

Tvirtas subalansuotos mitybos pagrindas gali suteikti daug naudos jūsų vaikų sveikatai ir jiems augant. Tinkama mityba, vartojama ankstyvame amžiuje, gali padėti vaikams suprasti, kaip maitinti savo kūną visą gyvenimą, ir sumažinti ilgalaikių medicininių problemų tikimybę laikui bėgant. Be to, tai taip pat galėtų padidinti jų energijos lygį mokykloje, pagerinti jų gebėjimą dalyvauti popamokinėse programose ir pagerinti miego kokybę.

Adult Gastroenterology Associates pripažįsta, kad sveika pradžia gali turėti didelės įtakos vaikams vaikystėje ir visą jų gyvenimą. Turint omenyje Rugsėjis yra pripažintas nacionaliniu vaikų nutukimo mėnesiu, pateikėme pasiūlymų, kaip padėti tėvams ir globėjams daugiau suprasti apie vaikų mitybą, sveiką maistą ir užkandžius bei priešpiečių dėžutės idėjas mokyklinio amžiaus vaikams. Skirkite minutėlę ir perskaitykite šiuos patarimus ir susisiekite su vienu iš mūsų virškinimo sveikatos specialistų Talsoje, Oklahomoje, kad gautumėte daugiau patarimų.

Kaip galiu sustiprinti sveikos vaikų mitybos įpročius?

Mūsų komanda rekomenduoja keletą būdų, kaip užtikrinti subalansuotą sveikų vaikų mitybą. Jie apima:

· Reguliariai sėskite kartu valgyti šeimos patiekalų

Valgydami vakarienę palaikykite teigiamą pokalbį, kad jūsų vaikas neigiamai nesusietų maisto su stresu. Streso valgymas gali sukelti kitų rūpesčių.

· Įtraukite savo vaikus į gaminimo ir maisto ruošimo veiklą

Turėsite galimybę išmokyti savo mažylį pasirinkti sveiką maistą ir informaciją apie maistingumą perkant ir ruošiant maistą. Tokia situacija gali leisti vaikams smagiai praleisti laiką, atrasti sveikos mitybos įpročius, kartu kokybiškai praleisti laiką su kitais šeimos nariais. Be to, skatinant šį įsitraukimą, gali būti mažiau tikėtina, kad pastebėsite pasibjaurėjimą tam tikriems maisto produktams, nes jūsų vaikas turi galimybę daugiau sužinoti apie jūsų pasirinktus maisto produktus.

· Laikykitės maisto produktų etiketėse nurodytų porcijų dydžių ir atsižvelkite į ingredientų sąrašą

Vaiko mokymas apie mitybos etiketes ir tinkamas porcijas gali padėti jūsų vaikui būti informuotas apie tai, kaip šie veiksniai veikia jo sveikatą.

· Kontroliuokite užkandžių tvarkaraštį ir vaiko vartojamo maisto rūšis

Skirti laiko užkandžiavimui yra pagrindinė sveikos mitybos dalis. Pravartu suplanuoti užkandžiavimo laiką ir nurodyti, kokį maistą valgo jūsų vaikas. Stenkitės atgrasyti vaiką nuo užkandžiavimo prie televizoriaus, nes tai gali paskatinti persivalgymą.

· Venkite naudoti maistą kaip bausmę ar atlygį

Kai išsiunčiate savo mažylį miegoti be vakarienės, kad jį nubaustumėte arba saldų maistą traktuosite kaip prizą už gerą elgesį, tai gali turėti įtakos jūsų vaiko santykiui su maistu ilgainiui.

Kokie sveiki maisto produktai vaikams galėtų būti įtraukti į jūsų vaiko mitybą?

Mūsų Tulsa virškinimo trakto gydytojai siūlo sveiką mitybą, kurią sudaro daržovės, vaisiai, grūdai, baltymai ir pieno produktai.. Jei įmanoma, valgio ir užkandžių metu patartina kontroliuoti cukraus ir transriebalų porcijas. Laikydamiesi dietos, kuri visų pirma apima šiuos kokybiškus maisto produktus, galite padėti savo vaikui būti energingesniam ir sveikesniam. Norėdami gauti tolesnių planavimo patarimų, pateikėme keletą mėgstamiausių pietų dėžutės idėjų vaikams. Peržiūrėkite toliau pateiktas rekomendacijas:

Kaip rasti daugiau išteklių apie sveiką vaikų mitybą?

Be čia pateiktos informacijos, mūsų komandos nariai nori pasiūlyti išsamių išteklių tėvams, kurie leistų jiems sužinoti aktualius faktus apie vaikų mitybą. Keletas mūsų rekomenduojamų išteklių:

Adult Gastroenterology Associates mūsų specialistai aistringai siekia padėti šeimoms susiformuoti sveikus įpročius visą gyvenimą. Mūsų virškinamojo trakto specialistai gali padėti tėvams padėti susikurti gerą savo vaikų mitybos pagrindą. Susisiekite su mūsų Tulsa virškinimo ekspertais, kad sužinotumėte daugiau apie teigiamą maistingos mitybos įpročių poveikį arba apie tinkamų patiekalų ir užkandžių pasirinkimą savo šeimos nariams.