Skip to content
Home » Kaip išmokyti vaikus sveikos mitybos įpročių

Kaip išmokyti vaikus sveikos mitybos įpročių

  • by

Mūsų greitai įsibėgėjančiame pasaulyje sudėtinga rasti laiko sulėtinti tempą ir susikoncentruoti į savo gerovę, ypač į GI sveikatą. Kartais lengviau tiesiog užsisakyti greitą vakarienę, kai mes nuvedame vaikus į kitas futbolo rungtynes ​​ar baleto treniruotes. Tačiau, kaip žinome, mūsų vaikai stebi ir išmoksta naujų dalykų iš visko, ką darome. Štai kodėl labai svarbu, kad nuo šiandienos atsiduotume savo vaikų virškinimo gerinimui.

Virškinimo sveikata yra būtina visapusiškai mūsų kūno gerovei. Yra keletas dalykų, kuriuos galime padaryti, kad pagerintume savo jaunuolių GI sveikatą. Skaitykite toliau, nes mūsų Tulsa, OK gastroenterologai pristato, kaip galite išmokyti savo jaunuolius sveikų GI principų.

Kodėl svarbu apsaugoti mano vaiko virškinimo sveikatą?

Virškinimo sveikata gali padėti pagerinti visapusišką žmogaus sveikatą, o tai gali padėti jums mėgautis laimingesniu ir geresniu gyvenimu. GI būklės gali apimti pasikartojančius simptomus, tokius kaip rūgšties refliuksas, virškinimo sutrikimai, rėmuo ir pilvo pūtimas. Būtina kuo anksčiau suformuoti sveikos vaikų mitybos įpročius, kad padėtų sumažinti ir valdyti GI simptomus ar net užkirsti kelią rimtesnėms ligoms ateityje. Siekdami padėti jauniausiems jūsų šeimos nariams išmokti sveikos mitybos įpročių, kad virškinimas būtų sveikas, mūsų komanda džiaugiasi galėdama toliau pateikti naudingų patarimų.

Kaip galiu padėti savo vaikui laikytis sveikos mitybos įpročių?

Yra daug būdų, kaip paskatinti savo vaikus būti sėkmingiems kelyje į virškinimo gerovę. Keletas optimalių būdų, kaip ugdyti sveiką valgytoją, yra sutvirtinti scenarijus, kuriuos jie gali priimti. Maža to, galite papildomai motyvuoti savo vaiką:

● Valgykite kaloringą maistą, kurio maistinė vertė maža su saiku
● Valgykite maistą subalansuotu tempu
● Laikykitės subalansuotos mitybos
● Gerkite daug vandens, o ne gaiviųjų gėrimų / saldžių gėrimų (tai gali būti vaisių gėrimai, nes juose dažnai yra daug cukraus)

Jei norite sužinoti daugiau apie maisto produktus ir gėrimus, į kuriuos reikia atsižvelgti savo vaiko mityboje, kad būtų skatinamas sveikas žarnynas, galbūt norėsite bendradarbiauti su vaikų gydymo komanda. Mūsų „Adult Gastroenterology Associates“ darbuotojai gali nukreipti jus teisinga kryptimi ir padėti surasti tiekėją Talsoje, gerai.

Ar yra kitų būdų, kaip pagerinti mano vaiko žarnyno sveikatą?

Nors yra keletas būdų, kaip sustiprinti jūsų vaiko žarnyno sveikatą, svarbu padėti jam suprasti idealią mitybą. Tačiau yra ir kita dalis, kuri yra labai svarbi tinkamam GI funkcionavimui – užtikrinti nuoseklų mankštą.

Žaidimo laikas pagerina virškinimo sistemos raumenų kraujotaką, padeda virškinimo procesui.

Kai deriname sveikos mitybos įpročius su fizine forma, mūsų kūnas gali veikti maksimaliai. Labai svarbu įtraukti gerus pavyzdžius savo šeimos vaikams ir užtikrinti, kad visi šeimos nariai kiekvieną dieną gautų pakankamai fizinio aktyvumo. Ištirkite būdus, kaip išeiti ir mėgautis tuo, kartu būdami fiziškai motyvuoti ir sustiprinti visos šeimos GI.

Raskite vaikų virškinimo priežiūrą Talsoje, gerai

Žinome, kad jums svarbu užtikrinti bendrą vaiko gerovę ir GI sveikatą. Malonūs ir rūpestingi GI teikėjai iš Adult Gastroenterology Associates nori padėti jums rasti sprendimus, kurių reikia, kad jūsų šeima būtų sveika. Jei reikia pagalbos ieškant paslaugų teikėjo, siūlančio vaikų gastroenterologinę priežiūrą Talsoje, gerai, pasikalbėkite su mūsų komanda šiandien.