Skip to content
Home » Ką reiškia vertybėmis pagrįsta priežiūra Tulsos endoskopijos centre

Ką reiškia vertybėmis pagrįsta priežiūra Tulsos endoskopijos centre

  • by

Tulsa endoskopijos centras (TEC) žino, kad turite pasirinkimą, kai kalbate apie savo sveikatos priežiūrą, todėl mes stengiamės pasiūlyti puikią GI priežiūrą už priimtiną kainą. Nors bet kuris chirurgijos centras gali pareikšti šį teiginį, TEC iš tikrųjų turi tai patvirtinančių įrodymų.

Vertės sertifikuotas teikėjas

„Healthcare Bluebook“, nepriklausomas medicinos kainų palyginimo šaltinis, „Tulsa“ endoskopijos centrą paskyrė vertės sertifikuotu paslaugų teikėju. Vartotojai pradeda reikalauti kainų skaidrumo sveikatos priežiūros srityje, o ši neįkainojama svetainė rodo, kad mes tai teikiame aukštos kokybės priežiūra už nebrangią kainą.

Ambulatorinės sveikatos priežiūros akreditavimo asociacija

Nuo 2004 m. TEC taip pat turi AAAHC (Ambulatorinės sveikatos priežiūros akreditavimo asociacija), nacionaliniu mastu pripažintos organizacijos, kuri palaiko medicinos saugos, pacientų priežiūros ir veiklos efektyvumo standartus, akreditaciją.

GI kokybės gerinimo konsorciumas

Talsos endoskopijos centro sertifikuoti gastroenterologai viršija nacionalinius kokybės standartus. GI kokybės gerinimo konsorciumas (GIQuIC) yra ne pelno siekianti organizacija, kurią sukūrė Amerikos gastroenterologijos koledžas ir Amerikos virškinimo trakto endoskopijos draugija. Jie naudoja keletą metrikų, kad išmatuotų gastroenterologo kolonoskopijos sėkmės rodiklį, įskaitant du labai svarbius rodiklius: adenomos aptikimo dažnį (arba ADR) ir pašalinimo rodiklį.

Adenomos aptikimo greitis

Adenoma (taip pat vadinama polipu) yra nenormalus ląstelių sankaupas ir dažnai yra gaubtinės žarnos vėžio pirmtakas. Ne visi polipai virsta vėžiu, tačiau labai retai gaubtinės žarnos vėžys išsivysto be polipų. Kolonoskopijos metu mūsų gastroenterologai gali pašalinti visus rastus polipus, kol jie dar nespėjo susirgti vėžiu.

Adenomos aptikimo dažnis (ADR) yra GI pacientų, kurių polipai buvo sėkmingai nustatyti ir pašalinti kolonoskopijos metu, procentas. Šalies vidurkis – 25 proc. Tulsa endoskopijos centro gydytojai išlaiko vidutinį 45 procentų ADR įvertinimą, gerokai viršijantį standartinį etaloną.

Išėmimo norma

Išėmimo rodiklis reiškia laiką, praleistą tiriant gaubtinę žarną dėl anomalijų. Nacionalinis išėmimo dažnio etalonas yra 6 minutės, o tai reiškia, kad gastroenterologai turėtų užtrukti mažiausiai 6 minutes, kad pasiektų akląją žarną prieš išimdami apibrėžimą. Statistiškai trumpesnis nei 6 minučių nutraukimo laikas reiškia, kad gydytojas elgiasi kiek įmanoma nuodugniau. Tulsa endoskopijos centro gydytojų vidutinis pasitraukimo greitis yra 9,5 minutės, o tai reiškia, kad jie investuoja laiką, kad visiškai ištirtų gaubtinę žarną dėl galimų polipų.

Pacientų pasitenkinimas Tulsos endoskopijos centre

Tulsa endoskopijos centras yra aukščiausias pacientų pasitenkinimo reitingas. Remiantis 2017 m. apklausos duomenimis, 91 procentas pacientų savo patirtį Tulsos endoskopijos centre vertina 9 arba 10 iš 10, o daugiau nei 90 procentų pacientų teigia, kad rekomenduotų TEC draugui ar šeimos nariui. Susisiekite su Tulsa endoskopijos centro komanda, kad suplanuotų susitikimą ir gautumėte aukščiausios kokybės pacientų priežiūrą.