Skip to content
Home » Įkraukite savo sveikatos bateriją su dr. Molly Maloof

Įkraukite savo sveikatos bateriją su dr. Molly Maloof

  • by

Šiame epizode aptariame:

  • Ryšys tarp cukraus ir kortizolio kraujyje bei jų ryšys su stresu ir perdegimu
  • Kada biologinis įsilaužimas gali būti naudingas, o kada gali kilti problemų ir kodėl svarbu optimizuoti miegą ir atsigavimą
  • Veiksmai, kurių galime imtis norėdami valdyti streso lygį, įskaitant socialinio ryšio kūrimą, kuris yra svarbesnis ilgaamžiškumo komponentas nei nerūkymas ar sveiko KMI palaikymas.
  • Ryšys tarp emocinės sveikatos ir medžiagų apykaitos bei streso ir traumų vaidmenys numesti svorio

Rodyti pastabas:

Ei, visi, čia Chrisas Kresseris. Sveiki atvykę į kitą seriją Revoliucijos sveikatos radijas. Mes kenčiame nuo perdegimo epidemijos, o moterys ypač kenčia. Remiantis naujausia statistika, 45 procentai moterų kenčia nuo perdegimo. Tai, žinoma, turi daug skirtingų priežasčių, ir jos gali skirtis kiekvienam asmeniui. Tačiau tai apima miego trūkumą, netinkamą mitybą, maistinių medžiagų trūkumą, lėtinį stresą, socialinį atsiribojimą, cukraus kiekio kraujyje sutrikimus ir medžiagų apykaitos sutrikimus, nepakankamą mankštą, per daug mankštą ar netinkamą mankštą, pervargimą, [and] netinkamas biologinio įsilaužimo metodų, pvz., badavimo, šalto pasinerimo, pirties ir kt., naudojimas. Žinoma, tai nėra pagrindinė priežastis gyventojų lygmeniu, tačiau žmonėms, kurie klausosi tokio tipo podcast’ų ir dalyvauja funkcinės medicinos praktikose, tai gali būti .

Yra ilgas sąrašas problemų, kurios prisideda [the] perdegimas ir išsekimas, kurį patiria tiek daug žmonių, ir man buvo labai malonu pasveikinti dr. Molly Maloof kaip laidos svečią ir aptarti tai. Ji turi neseniai išleistą knygą Kibirkšties faktorius, kur ji tyrinėja šį reiškinį ir siūlo daugybę tikrai naudingų ir įžvalgių strategijų, kaip per visą gyvenimą įkrauti baterijas ir tapti tvirtesniais bei atsparesniais. Dr. Maloof yra gydytojas [who] teikia asmeninius vaistus verslininkams, investuotojams ir technologijų vadovams. Stenfordo universiteto medicinos mokyklos sveikatingumo skyriuje ji skaitė novatorišką kursą apie sveikatos pratęsimą, o nuo 2012 m. dirbo patarėja ir konsultante daugiau nei 50 įmonių skaitmeninės sveikatos, vartotojų sveikatos ir biotechnologijų srityse. [spaces]. Dr. Maloof yra personalizuotos medicinos, skaitmeninės sveikatos, biologinio grįžtamojo ryšio, psichodelinės medicinos ir įrodymais pagrįstų sveikatingumo produktų ir paslaugų sferoje. Ji turi savo rankas daugelyje skirtingų sričių, [is] labai gerai išmanau įvairias temas, ir man labai patiko šis pokalbis, nes jis apėmė daugybę dalykų, kuriais domėjausi daugelį metų – nuo ​​to, kad socialinė izoliacija yra didesnis ligų ir ankstyvos mirties rizikos veiksnys nei rūkymas ir kūno masės indeksas, kuris visada stebina, kai žmonės tai išgirsta, [to] kaip naudoti nuolatinius gliukozės matuoklius ir kitas technologijas, kad sužinotumėte, kas turi įtakos ne tik cukraus kiekiui kraujyje, bet ir kortizolio kiekiui bei miegui. [We also talk about] kas turėtų ir kas neturėtų pasninkauti, kada pasninkas gali padėti, o kada gali kilti problemų, kaip optimizuoti miegą ir atsigauti, o ne tik galvoti apie mankštą, treniruotes ir kūno rengybą, cukraus kiekį kraujyje, [and] metabolinis lankstumas. Tai buvo gana platus pokalbis, todėl manau, kad jums tai tikrai patiks. Pasinerkime.

Chrisas Kresseris: Dr. Molly Maloof, sveiki atvykę į laidą.

Molly Maloof: Ačiū, kad turi mane.

Chrisas Kresseris: Pakalbėkime apie perdegimą. Tai epidemija. Net ir anekdotiškai manau, kad visi galime apmąstyti: „Kaip tu? „Šiuo metu esu labai užsiėmęs. Aš išsekes. Aš toks pavargęs.” Tai tik įprastas pokalbis. Tačiau, žinoma, yra ir statistika. Keturiasdešimt penki procentai moterų [claim] kentėti nuo perdegimo. Kas čia vyksta?

Molly Maloof: Šešiasdešimt penki procentai gydytojų.

Chrisas Kresseris: Taip, laidoje daug kalbėjau apie gydytojų perdegimą.

Molly Maloof: Taip, tai didžiulė problema. Manau, visų pirma, žmonėms labai svarbu suprasti, kur jie reaguoja į stresą. Yra daug žmonių, kurie yra pavojaus fazėje, [where] tu labai pavargęs, be to, visą laiką pritrūkęs laidų, o ryte atsibundi labai anksti. Šie žmonės iš tikrųjų turi energijos, bet jaučiasi kaip ant slenksčio visą laiką. Perdegimas yra po to, kai aukštas kortizolio kiekis truko taip ilgai, ir jūs iš esmės esate susilpnėjęs. Jūsų kūnas tarsi: „Man reikia užsidaryti; Man reikia pasveikti“. Tai adaptyvi reakcija į lėtinį stresą. Svarbu suprasti, kad kūnas neturėtų patirti tokio lygio lėtinio streso, ir jis padarys viską, ką gali, kad prisitaikytų prie tokios situacijos. Taigi ką ji daro, jei negali neatsilikti nuo jūsų? Tai tiesiogine prasme sumažina kortizolio kiekį, todėl jūs turite pailsėti. Tai tiesiog būtina. Dabar daugelis žmonių neturi prabangos tiesiog pailsėti, todėl jūs turite atlikti tam tikrus dalykus, kad palaikytumėte kūną. Mano asmeninėje praktikoje vienas iš mano slaptų perdegimo ginklų yra, visų pirma, kortizolio tyrimas. Man patinka pamatyti, kurioje ciklo vietoje jie [are] tikrai žemas. Ir tada [also] cukraus kiekio kraujyje stebėjimas. Jei nešiojate cukraus kiekio kraujyje matuoklį kartu matuodami kortizolio kiekį ir taip pat [heart rate variability] (HRV), galite pamatyti, kaip tai veikia jūsų gebėjimą palaikyti cukraus kiekį kraujyje. Kas iš tikrųjų sukelia daug perdegimo simptomų, yra cukraus kiekio kraujyje sutrikimas. Šie žmonės pabus vidury nakties, ypač labai anksti ryte, [and] jie pabunda tikrai prislėgti ir kamuojami galvos skausmo. Jūs padėjote šiems žmonėms cukraus kiekio kraujyje matuoklį, [and you’ll see that] jų cukraus kiekis kraujyje yra labai mažas ir jie negali išlaikyti cukraus kiekio kraujyje, nes jų kortizolio kiekis yra labai mažas.

Kortizolis yra gliukokortikoidas. Jis skirtas palaikyti cukraus kiekį kraujyje. Tai viena iš daugelio kortizolio funkcijų. Šiems asmenims aš pradedu Dr. Wilson’s Antinks Rebuilder, jei tai yra proceso pradžioje arba jei nustatytas perdegimas, tada naudosiu šiek tiek hidrokortizono, kurį išrašė mišinio vaistinė, 5 miligramus, o gal daugiausia 15 miligramų. , ir naudokite tai, kad iš naujo paleistumėte kortizolio kreivę. Tai nebūtinai įprasta praktika. To sužinojau iš gydytojo, kuris mane išmokė hormonų. Bet jis skirtas žmonėms, kurie tikrai perdegę ir negali išlaikyti [their] cukraus kiekis kraujyje, o jie atsibunda ryte ir labai skauda galvą. Jie tiesiog jaučiasi tokie išsekę [that] jie vos gali išlipti iš lovos. Kartais tiesiog jų sistemų palaikymas gali tikrai padėti. Bet jūs taip pat turite pažvelgti į testosteroną, estrogeną, [and] progesterono, nes kai žmogui gresia lėtinė grėsmė, jo [body is] nukreipti išteklius į išlikimą, o ne į dauginimąsi. Jūs dažnai matote tuo pačiu metu esantį hipogonadizmą arba, konkrečiai [in] moterys, [for whom The Spark Factor] rašoma, pastebite daug progesterono trūkumo moterims, kurios patiria didelį stresą, taip pat toms, kurios jau sulaukia 30-ies, 40-ies metų pradžios, [and are] savo karjeros viršūnėje. Svarbu pripažinti, kad hormoninė parama gali būti vienas iš tų dalykų, galinčių įveikti tikrai sunkų pleistrą.

Ryšys tarp cukraus ir kortizolio kraujyje

Chrisas Kresseris: Pakalbėkime apie cukraus kiekį kraujyje ir kortizolį. Aš daug apie tai kalbėjau savo laidoje, bet manau, kad labai svarbu, kad žmonės suprastų santykius ir [that] čia yra dvipusė gatvė. Tu minėjai [that], perdegimo stadijoje, kai kortizolio yra mažai, žmonės patirs hipoglikemiją, galbūt per naktį. Tiesą sakant, pagrindinis kortizolio vaidmuo evoliuciniu požiūriu buvo palaikyti cukraus kiekį kraujyje maisto trūkumo laikotarpiais. Dabar, išsivysčiusiame pasaulyje, daugumai žmonių tai tikrai nėra problema. Tačiau didžiąją dalį mūsų evoliucijos istorijos badas ir…