Skip to content
Home » Funkcinės ir ajurvedinės medicinos integravimas autoimunitei gydyti ir išgydyti kartu su dr. Akil Palanisamy

Funkcinės ir ajurvedinės medicinos integravimas autoimunitei gydyti ir išgydyti kartu su dr. Akil Palanisamy

  • by

Šiame epizode aptariame:

  • Toksinai, kurie buvo susiję su padidėjusia autoimuninių ligų rizika, ir kaip galite sumažinti jų poveikį
  • Mikrobiomas, mikobiomas, viromas ir jų ryšys su autoimunitetu
  • Penkios svarbiausios mikrobiomos kertinės bakterijos imuninei sveikatai ir autoimunitei
  • Dviejų fazių dieta, kurią daktaras Palanisamy sukūrė turintiems autoimuninių problemų
  • Kodėl streso mažinimas yra pagrindinė imuninės sveikatos dalis
  • Burnos mikrobiomas ir jo reikšmė autoimunitetui
  • Turtingiausi polifenolių ir fitonutrientų maisto šaltiniai
  • Eksperimentinės terapijos, perspektyvios autoimuninėms ligoms gydyti

Rodyti pastabas:

Ei, visi, čia Chrisas Kresseris. Sveiki atvykę į kitą seriją Revoliucijos sveikatos radijas. Naujausia statistika rodo, kad iki 50 milijonų amerikiečių šiandien gyvena su autoimunine liga, kuri kainuoja beveik 90 milijardų dolerių per metus. Kasmet atrandama naujų autoimuninių ligų. Manau, kad dabar sąraše yra daugiau nei 80 skirtingų būklių, ir tradicinės medicinos įstaigos jas aptarnauja labai prastai. Mačiau tai iš pirmų lūpų kaip funkcinės medicinos klinikos specialistas, turintis beveik 15 metų patirtį gydant pacientus, sergančius autoimunine liga. Įprasti gydymo būdai yra vaistai, kurie tiesiog slopina simptomus, pvz., steroidai, ir nors kai kuriais atvejais jie gali būti būtini ir netgi gelbėti gyvybę, akivaizdu, kad jie nepašalina pagrindinės autoimunizmo priežasties, o tai iš tikrųjų turime daryti. jei norime susitvarkyti [the] nerimą keliantis šios būklės augimas.

Taigi labai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti daktarą Akilą Palanisamy kaip savo svečią. Jis buvo svečias Revoliucijos sveikatos radijas prieš. Jis yra Harvardo apmokytas gydytojas, praktikuojantis integruotą ir funkcinę mediciną, savo tradicinę medicinos patirtį derinantis su holistiniais metodais, įskaitant funkcinę mediciną ir ajurvedą. Mes su Akiliu daug ką matome akis į akį, ir man ypač patinka jo požiūris į autoimunitetą. Manau, kad tai subalansuota, pagrįsta įrodymais ir tikrai skirta padėti žmonėms pašalinti pagrindines savo būklės priežastis, kad jie galėtų susigrąžinti sveikatą ir gyventi visavertį bei gyvybingą gyvenimą. Šioje laidoje kalbėsime apie jo naują knygą pavadinimu TIGER protokolas, kuri yra integruota penkių žingsnių programa, skirta autoimuninėms ligoms gydyti ir gydyti. TIGER, kaip tikriausiai supratote, yra akronimas, todėl pakalbėsime apie tai, ką reiškia šios raidės, kokios yra svarbiausios jo rekomendacijos iš dešimtmečių patirties gydant pacientus, sergančius autoimuninėmis ligomis, ir apie keletą paprastų ir praktiškų strategijų, kurias galite naudoti. galite naudoti namuose savo gyvenimo kokybei pagerinti, jei sergate autoimunine liga. Man labai patiko pokalbis, [and] Manau, kad taip pat padarysi. Pasinerkime.

Chrisas Kresseris: Daktare Akil, labai malonu, kad esate laidoje.

Akil Palanisamy: Labai ačiū, Chris, kad pakvietėte mane sugrįžti.

Chrisas Kresseris: Taigi, noriu pakalbėti apie tavo naują knygą, TIGER protokolas: integruota 5 žingsnių programa, skirta gydyti ir išgydyti jūsų autoimunitetą, pasirodys gegužės 9 d. Visada labai gerbiau jūsų darbą, o autoimunitetas yra problema, kuri, deja, neišnyksta. Tiesą sakant, žmonių, kuriems diagnozuojama autoimuninė liga, skaičius kasmet didėja. Pačių autoimuninių ligų, regis, kasmet daugėja. Mano nuomone, ir aš tikiu, kad jūs sutinkate, kad tai yra viena iš sveikatos būklių, kurią tradicinės medicinos įstaigos gydo prasčiausiai. Jei kas nors pribrendo funkcinės medicinos požiūriui, tai autoimunitetas. Taigi man labai malonu pasinerti į tai kartu su jumis. Galbūt galėtumėte pradėti nuo to, kad papasakotumėte visiems, kas paskatino jus parašyti šią knygą.

Akil Palanisamy: Taip, tiksliai. Tu visiškai teisus, Chris. Medicinoje mes nesame labai įgudę gydyti gyvenimo kokybės problemas ar pagrindines priežastis. Sergant autoimuninėmis ligomis, turime nuostabių vaistų [like] vaistai, slopinantys imuninę sistemą [and] steroidų, kurie gali išgelbėti gyvybę. Tačiau be to, nėra daug ką pasiūlyta. Pacientai, kaip žinote, tikrai alkani integracinių sprendimų [and] dėl dietos ir gyvenimo būdo rekomendacijų. Taigi mano praktikoje tai tiesiog organiškai išsivystė, kad pradėjau matyti vis daugiau autoimuninių pacientų. Ir per pastaruosius 20 metų [as] Aš praktikuojuosi, sukūriau ir patobulinau šį protokolą. Pamačiau gerų rezultatų gerinant imuninę funkciją, mažinant uždegimą, [and] pagerinti gyvenimo kokybę, todėl norėjau visa tai sujungti į knygą, kad daugiau žmonių galėtų apie tai sužinoti.

Chrisas Kresseris: Fantastinis. Mes tiesiog pereisime prie kai kurių galimų pagrindinių autoimunizmo priežasčių, apie kurias, manau, kai kurie žmonės net nežino, nes vėlgi, įprastinis gydymas paprastai yra tik simptomų slopinimas vaistais. Ir, kaip nurodėte, tam yra reikalas. Pavyzdžiui, yra situacijų, kai kam nors, sergančiam labai sunkiu Krono ligos paūmėjimu, gali prireikti vaistų šiam paūmėjimui numalšinti ir sugrąžinti tokias problemas, kad galėtų išspręsti šias ilgalaikes problemas. Kitas pavyzdys, kuris ateina į galvą, yra asmuo, sergantis Greivso liga ir ištiktas skydliaukės audros. Tai gali būti mirtina, tiesa? Taigi tokioje situacijoje vaistai gali būti labai reikalingi. Tačiau apskritai labai mažai tyrinėjama ar diskutuojama apie tai, kokios yra šios pagrindinės priežastys. Savo knygoje kalbate apie aplinkos toksinus. Daugėja literatūros, siejančios daugybę toksinų su imuninės sistemos sutrikimu ir autoimunitetu. Ar galite šiek tiek apie tai pakalbėti?

Ryšys tarp toksinų ir autoimuniteto

Akil Palanisamy: Taip, absoliučiai. Taigi, TIGER protokolas yra akronimas. „T“ reiškia toksinus. Ir aš tai teikiu pirmoje vietoje, nes manau, kad tai yra didžiausias paslėptas veiksnys, apie kurį daugelis žmonių negalvoja. Taigi knygoje apžvelgiu 20 skirtingų kategorijų toksinų, kurie buvo susiję su padidėjusia autoimuniteto rizika – sunkieji metalai, endokrininę sistemą ardančios cheminės medžiagos, pesticidai, [bisphenol A] (BPA), vandens toksinai, oro tarša, [perfluorinated compounds] (PFC), [polychlorinated biphenyls] (PCB). Kiekvienas iš jų atskirai reiškia padidintą autoimuniteto riziką. Kai pradėsite juos derinti, [and] tyrimai parodė, kad dauguma žmonių turi nuo 100 [and] 200 lygių reikšmingų toksinų, tada jie turi sinergetinį poveikį. Pradedame atlikti tam tikrus tyrimus, nes turime žinoti, kaip visi šie veiksniai veikia kartu. Nes tokia yra realybė. Mes visi esame veikiami lėtinio, žemo lygio daugelio, tikriausiai šimtų toksinų kaupimosi. Ir tai iš tikrųjų yra didžiulis veiksnys skatinant oksidacinį stresą, skatinant uždegimą ir skatinant autoimuninę sistemą.

Chrisas Kresseris: absoliučiai. Kaip sakėte, mes iš tikrųjų tik subraižome paviršių, kad suprastume šių junginių sinerginį poveikį. Dar palyginti neseniai toksikologijos tyrimai daugiausia buvo susiję su ekstremaliu, ūmiu toksiškumu. Mes net nelabai supratome, koks buvo žemo lygio lėtinio poveikio poveikis, taip pat nesupratome, kad tas poveikis dažnai yra gana skirtingas. [from] ūmaus toksiškumo poveikį. Manau, kad toksikologai tik mano, kad esant mažesniam poveikiui, jūs gaunate tik mažesnes versijas apie poveikį, kurį patiriate esant didesniam poveikiui. Bet pasirodo, kad tai netiesa. Jie gali būti visiškai skirtingi ir kai kuriais atvejais netgi priešingi. Man tai yra didelė problema, kurios, deja, sunku išvengti, jei gyvename pramoniniame pasaulyje, kuriame yra beveik visi, kurie klausosi šio podcast’o. Tai nėra kažkas, ko galime tiesiog išvengti.

Akil Palanisamy: Taip, tu visiškai teisus. Manau, kad puikus to pavyzdys yra glifosatas, nes buvo atlikti ūmaus toksiškumo tyrimai. Ir todėl yra…