Skip to content
Home » Ar išleidžiate per daug sveikatos priežiūrai?

Ar išleidžiate per daug sveikatos priežiūrai?

 • by

Sveikatos priežiūra yra svarbi – net ir šiuo metų laiku, kai reikia išleisti daug kitų dalykų, tai turėtų būti prioritetas.

Žinoma, pinigų leidimas sveikatos priežiūrai, ypač įprastiniam gaubtinės žarnos vėžio patikrinimui, nebūtinai reiškia, kad turite atsisakyti kitų gyvenimo džiaugsmų. Tiesą sakant, jei išmintingai valdote savo sveikatos priežiūros išlaidas, tai iš tikrųjų galite sutaupyti pinigų.

Dauguma amerikiečių per daug išleidžia sveikatos priežiūrai, nes pasirenka draudimo planus, kurie neatitinka jų poreikių, ir (arba) nesugeba maksimaliai padidinti išskaitų.

Akivaizdu, kad šiuo metų laiku jau pasirinkote savo sveikatos draudimo planą 2018 m., todėl turite imtis veiksmų, kad maksimaliai padidintumėte savo išskaitą. Tačiau kai vyksite 2019 m. rinkimus (dažniausiai maždaug rugsėjį arba spalį daugumoje įmonių), reikės šiek tiek ištirti, kad pasirinktumėte planą, kuris idealiai atitinka jūsų poreikius.

Nustokite švaistyti pinigus. Sutaupykite pinigų savo sveikatos priežiūrai dabar.

1 veiksmas: patikrinkite, ar įvykdėte savo išskaitą.

Susisiekite su savo draudimo paslaugų teikėju, kad sužinotumėte, ar įvykdėte savo išskaitą, ar esate arti savo išskaitos. Taip pat paklauskite apie savo bendrąjį draudimą ir maksimalią sumą. Jei jau susimokėjote arba artėsite prie savo 2018 m. atskaitymo, pats laikas planuoti tuos gyvybiškai svarbius sveikatos priežiūros susitikimus dabar, pavyzdžiui, įprastą storosios žarnos vėžio patikrą. Nešvaistykite viso to, ką sumokėjote į savo draudimą šiais metais.

2 veiksmas: žinokite, kad vis tiek galite gauti reikiamą priežiūrą, net jei:

 • Jūsų franšizė ar bendras draudimas nebuvo įvykdytas
 • Jūs nesate apdraustas
 • Jūsų planas neapima procedūros

Nepriklausomi ambulatorinės chirurgijos centrai, tokie kaip Tulsos endoskopijos centras, siūlo:

 • Aukštos kokybės priežiūra už nedidelę sumą, kurią galite mokėti ligoninėje ar su ligonine susijusiame centre
 • Pramonėje pirmaujantys saugos sertifikatai
 • Stipendijos apmokyti gastroenterologai, kurie atitinka arba viršija kokybės praktikos standartus
 • Jūsų patogumui yra prieinama automobilių stovėjimo aikštelė ir išlaipinimas prie bortelio
 • Atsiskaitymo grynaisiais pinigais galimybės ir mokėjimo planai, leidžiantys valdyti sveikatos priežiūros išlaidas

Sutaupykite daugiau sveikatos priežiūros paslaugų Kiekvienais metais

Jei norite ateityje nešvaistyti pinigų savo sveikatos priežiūrai, turite galvoti į priekį. Prasidėjus registravimo sezonui, atlikite savo tyrimus. Nesirinkite plano tik todėl, kad įmokos yra mažos – jūsų sveikatos priežiūros išlaidoms tenka daug daugiau nei įmokoms. Prieš rinkdamiesi apsvarstykite šias detales:

Pagalvokite apie savo sveikatos priežiūros poreikius ateinančiais metais.

Ar laukiate patikrinimo ar laukiatės kūdikio? Prieš rinkdamiesi planą, patikrinkite, ar jis padengs jūsų sveikatos priežiūros išlaidas kitais metais.

Pagalvokite apie savo dabartines sveikatos priežiūros išlaidas ir galimą išlaidų padidėjimą.

Kiek išleidote įmokoms, įmokoms, bendram draudimui, receptams ir kitoms išlaidoms? Ar padidės jūsų išskaitos, bendras draudimas ir (arba) įmokos? Renkantis naują planą reikia atsižvelgti į visus šiuos veiksnius.

Pagalvokite apie savo pageidaujamus sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus.

Ar jūsų pageidaujami paslaugų teikėjai vis dar yra tinkle pagal jūsų svarstomus planus? Jei ne, rizikuojate susimokėti didelę sąskaitą už priežiūrą už tinklo ribų.

Pagalvokite apie savo receptus.

Jei vartojate receptinius vaistus, įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kokią jų išlaidų dalį suteiks draudimo planas ir ar jis apmokestins didesnį mokestį ar bendrą draudimą. Priešingu atveju jūsų pasirinktas planas gali sukelti didelę sąskaitą.

Paklauskite apie FSA arba HSA.

 • Lanksčių išlaidų sąskaita (FSA): Juos galima įsigyti su daugeliu draudimo planų ir gali padėti sutaupyti mokesčių.
 • Sveikatos taupomosios sąskaitos (HSA): Tai yra jums prieinama, jei pasirenkate didelės išskaitos sveikatos planą ir siūlote dar daugiau sutaupyti ir sutaupyti. Jei darbdavys jo nepasiūlo, vis tiek galite kreiptis dėl jo tam tikrose finansų įstaigose.

Atminkite, kad ir kokie būtų jūsų sveikatos poreikiai ir jūsų biudžetas, nepriklausomi ambulatorinės chirurgijos centrai, tokie kaip Tulsos endoskopijos centras, siūlo įperkamą, kokybišką priežiūrą. Nesvarbu, ar svarstote sveikatos priežiūros galimybes naujiems metams, ar dabar jums reikia priežiūros, kad padidintumėte savo atskaitymą, Tulsos endoskopijos centro komanda yra pasirengusi padėti. Jie gali atsakyti į jūsų klausimus ir patarti dėl mokėjimo planų ir prieinamų jūsų GI sveikatos priežiūros galimybių. Susisiekite su centru šiandien ir sužinokite daugiau arba susitarkite dėl susitikimo.