Skip to content
Home » Ar esate geras kandidatas į TIF® GERD gydymo procedūrą?

Ar esate geras kandidatas į TIF® GERD gydymo procedūrą?

 • by

Jei jūs ar jūsų šeimos narys serga gastroezofaginio refliukso liga (GERL), tikriausiai žinote, kad ši virškinimo būklė gali būti nepatogi ir kartais apsunkinti kasdienį gyvenimą. Tačiau jums nereikia toliau kęsti pasikartojančio rūgšties refliukso. Įmonėje Adult Gastroenterology Associates galima sumažinti GERL simptomus naudojant transoralinę pjūvio dugno pjūvį, paprastai vadinamą TIF procedūra.

Kas tiksliai yra gastroezofaginio refliukso liga?

Gastroezofaginio refliukso liga gali susirgti, jei kelis kartus per savaitę pastebėjote lengvą ar vidutinio sunkumo rūgšties refliuksą arba kelis kartus per savaitę sunkų rūgšties refliuksą. Nors liga dažniausiai išsivysto 40 metų ir vyresniems suaugusiesiems, GERL gali išsivystyti, jei:

   • Valgykite didelius patiekalus vėlai vakare
   • Reguliariai valgykite aštrų maistą
   • Turite hiatal išvaržą arba sklerodermiją
   • Turėkite kūno riebalų perteklių
   • Gerti kavą
   • Yra nėščios
   • Vartoti tabaką ar alkoholį
   • Atsigulkite iškart po valgio

Nors galite stengtis nevalgyti maisto produktų ir kitų žinomų veiksnių, kad sumažintumėte GERL simptomus, medicininė priežiūra gali būti idealus pasirinkimas. Mūsų komanda džiaugiasi galėdama suteikti TIF procedūrą Talsoje, gerai, kaip galimybę gydyti lėtinius rūgšties refliukso atvejus.

Kaip veikia transoralinė be pjūvio dugno aplikacija (TIF®) Dirbti?

Transoralinė bepjūvio fundoplikacija yra minimaliai invazinė endoskopinė procedūra, skirta pacientams, sergantiems gastroezofaginio refliukso liga. Jis skirtas viršutinės skrandžio ir stemplės gleivinei, kad pagerintų stemplės vožtuvo funkciją.

Kaip naujoviška galimybė, TIF procedūra yra ne kartą ieškoma ir laikoma patrauklia, nes joje nėra pjūvių ar metalinių implantų, o gijimo laikotarpis yra gana greitas. Jis taip pat laikomas saugiu pasirinkimu, kuris gali padėti pacientams, kuriems nepavyko palengvinti rūgšties refliukso, gauti reikiamą gydymą.

Ar jums tinka transoralinis pjūvis be pjūvio?

Jei manote, kad transoralinė bepjūvio dugno pjūvis gali būti idealus pasirinkimas jūsų sveikatai, kviečiame susitarti dėl susitikimo su suaugusiųjų gastroenterologijos asociacija šalia jūsų. Mūsų kvalifikuotas gastroenterologijos specialistas gali padėti nuspręsti, ar šis sprendimas tinka jūsų GI problemoms spręsti.

Individualios konsultacijos metu mūsų Talsa, OK TIF specialistai aptars jūsų simptomus ir sveikatos istoriją, kad išsiaiškintų, ar tai jums tinkamas gydymas. Taip pat gali tekti atlikti papildomus tyrimus, kad įvertintumėte savo kandidatūrą TIF procedūrai. Tokie tyrimai gali apimti endoskopiją, stemplės rūgšties poveikio tyrimą ir stemplės judrumo tyrimą.

Galite gauti kvalifikaciją, jei:

   • Sergate GERL net pakeitę savo mitybą ir gyvenimo būdą
   • Patirkite rūgšties regurgitaciją ar kitus GERL simptomus
   • Nuolatinis rėmuo
   • Noras išvengti šalutinio rūgšties refliukso vaistų poveikio
   • Neturite didesnės nei vieno colio hiatal išvaržos

Raskite palengvėjimą nuo GERL pas TIF specialistą

Jei patiriate ilgalaikį rūgšties refliuksą arba GERL, tikriausiai sunku mėgautis gyvenimu be diskomforto. Jei alternatyvūs metodai nepadėjo palengvinti šių simptomų, TIF procedūra Adult Gastroenterology Associates gali būti idealus pasirinkimas. Norėdami gauti pagalbos dėl GERL arba bendradarbiauti su paslaugų teikėju, kuris atlieka transoralinę bepjūvio dugno operaciją Talsoje, susisiekite su mūsų komanda šiandien.

Jei šis GERL gydymo metodas gali padėti sumažinti rūgšties refliukso simptomus arba susisiekti su paslaugų teikėju, kuris atlieka TIF procedūrą Talsoje, gerai, kuo greičiau kreipkitės į mūsų komandą.