Skip to content
Home » 7 ligos, pažeidžiančios stemplę

7 ligos, pažeidžiančios stemplę

  • by

Stemplė yra viršutinė virškinamojo trakto dalis. Nepaisant to, kad stemplė gali būti skirtingo dydžio, stemplės sutrikimai gali turėti įtakos bet kuriam asmeniui. Nesvarbu, ar jums reikia palengvinti rėmenį, gydyti Bareto stemplę, ar gydyti stemplės vėžį, labai svarbu rasti tinkamus medicinos specialistus, kurie jums padėtų.

Jei ieškote galimybių gydyti stemplės problemas, svarbu turėti išmanų ir užjaučiantį gastroenterologijos gydytojų tinklą, kuriuo galite pasikliauti. Adult Gastroenterology Associates mūsų GI specialistai pasiruošę padėti. Pateikite užklausą dėl vizito su mūsų komanda dabar, kad surastumėte pagalbos dėl stemplės sutrikimų Talsoje, gerai.

Koks procentas asmenų turi stemplės sutrikimų?

Stemplės sutrikimai paveikia daugybę žmonių visoje JAV. Amerikos gastroenterologijos koledžo duomenimis, gastroezofaginio refliukso liga, paprastai vadinama GERL, serga penktadalis šalies gyventojų, o stemplės vėžys yra tarp 10 dažniausiai diagnozuojamų vėžio atvejų visame pasaulyje. Konkrečios stemplės vėžio formos yra susijusios su gyvenimo būdo veiksniais, tokiais kaip tabako vartojimas ir alkoholio vartojimas, o kitos formos yra susijusios su nuolatiniu rūgšties refliuksu žmonėms, sergantiems GERL.

Vidutiniškai rūgšties refliuksas pasireiškia maždaug trečdaliui suaugusiųjų, o eozinofiliniu ezofagitu (lėtine alergine uždegimine liga) serga maždaug 1 iš 2000 žmonių. Disfagija, būklė, kuriai būdingas rijimo sunkumas, gali turėti įtakos vienam iš šešių suaugusiųjų, kaip pranešė Disfagijos tyrimų draugija.

Jei manote, kad kenčiate nuo stemplės problemų ir ieškote tinkamo gydymo metodo, jūs tikrai nesate vieni. Paprašykite susitikimo pas Adult Gastroenterology Associates savo bendruomenėje. Mūsų komanda gali padėti tinkamai diagnozuoti ir gydyti jūsų problemą, kad palengvintumėte simptomus.

Kokie yra dažni stemplės sutrikimai?

Galite pradėti jausti tam tikrus simptomus, turinčius įtakos stemplės funkcijai, pvz., rijimo pasunkėjimą, skausmą krūtinės srityje valgant, rėmenį arba maisto įstrigimą stemplėje. Šie simptomai gali rodyti stemplės problemas, kurias reikia gydyti. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios sąlygos, susijusios su stemple, yra šios:

  • Stemplės vėžys
  • Disfagija
  • GERL
  • Bareto stemplė
  • Eozinofilinis ezofagitas
  • Rūgšties refliuksas
  • Ezofagitas

Dėl stemplės gydymo Talsoje, gerai, kreipkitės į mūsų komandos narį. Mes glaudžiai bendradarbiausime su jumis, kad nustatytų jūsų sveikatos poreikius atitinkančią gydymo strategiją. Nesvarbu, ar tai būtų GERL simptomų valdymas, ar ezofagito gydymas, mūsų komanda gali suteikti patikimą priežiūrą, kai jums jos labiausiai reikia.

Kuriuo momentu turėčiau gauti GI gydytojo priežiūrą?

Pastebėjus simptomus, kurie trunka ilgiau nei dvi savaites, reikia apsvarstyti galimybę gauti stemplės gydymą iš gastroenterologijos specialisto. Taip pat labai svarbu gauti pagalbą, jei simptomai turi įtakos jūsų miego kokybei, staigiai pasikeičia simptomų pasireiškimas ar intensyvumas arba jei jaučiate didelį skausmą ar diskomfortą.

Stemplės sutrikimai gali turėti įtakos bet kokio amžiaus žmonėms. Jei jums ar jūsų artimam žmogui kyla problemų dėl stemplės, jums nereikės jų spręsti be pagalbos. Kai prašote vizito pas mūsų GI gydytojus Adult Gastroenterology Associates, mes galime padėti gauti jums reikalingą asmeninį gydymą. Mūsų GI gydytojai aistringai teikia gydymą, kuris sukurtų teigiamus pokyčius jūsų sveikatai ir savijautai.

Susisiekite su Tulsa Gastro dėl stemplės priežiūros Talsoje, gerai

„Adult Gastroenterology Associates“ džiaugiamės galėdami būti paslaugų teikėjų grupe, kuri gali padėti jums susidoroti su įprastomis stemplės problemomis, kurios turi įtakos jūsų sveikatai. Jei norite sužinoti daugiau apie šias problemas ir gauti pažangų stemplės gydymą iš Tulsa, OK gastroenterologo, galite pasikliauti, paprašyti konsultacijos ir bendradarbiauti su mūsų komanda jau šiandien.