Skip to content
Home » 6 dažniausios skrandžio ligos ir būklės?

6 dažniausios skrandžio ligos ir būklės?

  • by

Mes visi tam tikru gyvenimo momentu turėjome pykinimą ar žarnyno problemų. Tai gali įvykti po valgio arba gali atsirasti tam tikru mūsų dienos metu. Tačiau pasikartojantis pilvo ir žarnyno sutrikimas yra ženklas, kad turėtumėte kreiptis į gastroenterologą.

Adult Gastroenterology Associates mūsų patyrusių ekspertų komanda yra čia, kad padėtų jums palengvėti nuo skrandžio problemų.

Kaip dažnos skrandžio problemos?

Amerikos gastroenterologijos koledžo duomenimis, maždaug 10–15% JAV suaugusiųjų kenčia nuo pilvo skausmo. Nors žmonės gali manyti, kad nedidelis skrandžio skausmas ar neramumas yra normalu, naudinga sužinoti apie įvairias skrandžio ligas ir ligas bei su jais susijusius požymius ir simptomus, kad galėtumėte aptikti galimas problemas.

Mūsų GI ekspertai iš Adult Gastroenterology Associates yra pasirengę padėti jums prevencinėmis ir sudėtingomis gydymo galimybėmis, kurios padės pašalinti jūsų skausmus.

6 Dažnos skrandžio ligos

Įvairios virškinimo sistemos ligos gali sukelti panašius požymius ir simptomus. Gastroenterologo konsultacijos planavimas yra labai svarbus žingsnis, galintis išlaikyti jūsų virškinimo traktą sveiką visą gyvenimą. Dažniausiai pasireiškiančios skrandžio ligos turi panašių simptomų, tokių kaip laisvos išmatos, skausmingas ar deginantis diskomfortas pilvo srityje, rėmuo, pykinimas, vėmimas, sotumo jausmas suvalgius nedidelį kiekį ir pilvo pūtimas.

Jei nuolat kenčiate nuo diskomforto, būtina gydyti skrandžio problemas, kad apsaugotumėte savo sveikatą ir gerovę. Dažniausios skrandžio ligos yra:

  • Gastroenteritas
  • Skrandžio (skrandžio) vėžys
  • Gastroparezė
  • Ne opinė dispepsija
  • Gastritas
  • Pepsinės opos

Rezervuokite vizitą pas mūsų gydytojus Adult Gastroenterology Associates, kad gautumėte tinkamą skrandžio problemų gydymą ir pagerintumėte savo gyvenimo kokybę.

Kada turėčiau kreiptis į GI gydytoją dėl skrandžio problemų?

Jei nereceptiniai vaistai nebemalšina jūsų simptomų ir jaučiate nuolatinį diskomfortą ar nenormalų tuštinimąsi, raginame susisiekti su virškinimo trakto gydytoju. Mūsų GI gydytojai yra apmokyti padėti pacientams grįžti į normalią funkciją ir sveikatą – nuo ​​stemplės iki skrandžio, kasos, kepenų ir storosios žarnos. Mūsų didelė patirtis leidžia valdyti ir gydyti įvairias skrandžio ligas, įskaitant pepsinę opas, gastritą ir kt.

Nors skrandžio problemų ir būklių gydymo galimybės gali skirtis, jos paprastai prasideda nuo simptomų peržiūros ir toliau, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Susitikimas su mūsų GI gydytojais yra pirmas žingsnis norint mėgautis skrandžio diskomforto palengvėjimu.

„Adult Gastroenterology Associates“ pasirūpinkite savo skrandžio būkle

Adult Gastroenterology Associates mūsų GI gydytojų komanda aistringai teikia gydymą, kad pagerintų jūsų sveikatą. Jei dažnai patiriate diskomfortą skrandyje, dažnai lankotės vonioje ar jums reikia daugiau dėmesio dėl skrandžio vėžio, mūsų gastroenterologai Talsoje, Oklahomoje, turi patirties ir įgūdžių, kurie jums padės jūsų kelionėje. Jūs neturėtumėte dažnai jaudintis dėl skrandžio diskomforto ar problemų.

Suplanuokite vizitą su mūsų komanda, kad gautumėte gydymą, kurio reikia norint pagerinti funkciją ir komfortą.