Skip to content
Home » 3 testai, kurie nustato stemplės sutrikimus

3 testai, kurie nustato stemplės sutrikimus

 • by

Jei jums ar jūsų mylimam žmogui atsiranda problemų dėl stemplės, būtina įvertinti susirūpinimą, kad būtų galima atlikti tinkamą diagnozę ir atlikti gydymo protokolą. Jums gali kilti klausimas, kaip tai atsitinka? Adult Gastroenterology Associates mūsų gastroenterologijos gydytojai atlieka tam tikrus tyrimus, kad nustatytų stemplės problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų sveikatai ir savijautai. Neleiskite, kad stemplės problema toliau neigiamai paveiktų jūsų gyvenimo kokybę.

Norėdami sužinoti daugiau apie stemplės ligų vertinimą ir gydymą Talsoje, paprašykite susitikimo su vienu iš mūsų gastroenterologijos specialistų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip veikia įvairūs testai.

Kada rekomenduojama atlikti ezofagogastroduodenoskopiją (EGD)?

Ezofagogastroduodenoskopija, dažnai tiesiog vadinama EGD, yra testas, atliekamas siekiant įvertinti viršutinę virškinamojo trakto dalį. Taip pat vadinama viršutine endoskopijos procedūra, ji apima miniatiūrinę kamerą, pritvirtintą endoskopo arba vamzdelio gale.

Norėdami pradėti procedūrą, endoskopas švelniai įkišamas į gerklę, kad mūsų gydytojai matytų stemplę, skrandį ir dvylikapirštę žarną. Fotoaparatas fiksuojamus vaizdus perduoda į kompiuterio ekraną, kad mūsų gastroenterologai galėtų juos ištirti. Įvertinę nuotraukas, mūsų ekspertai gali nustatyti diagnozę ir pasiūlyti jums tinkamiausią gydymo planą. EGD procedūra gali būti patariama, jei pasireiškė šie simptomai:

 • Anemija
 • Funkcinis virškinimo sutrikimas (dispepsija)
 • Pilvo skausmas
 • Rėmuo
 • Ne širdies skausmas krūtinėje
 • Pasikartojantis rūgšties refliuksas
 • Vėmimas krauju
 • Nuolatinis pykinimas ar vėmimas
 • Rijimo sunkumas
 • Nepaaiškinamas svorio kritimas

Mūsų gerai apmokyta Adult Gastroenterology Associates komanda gali pasiūlyti daugiau informacijos apie šį metodą ir ar jis gali būti naudingas jūsų sveikatai.

Kaip kompiuterinė tomografija nustato ir gydo stemplės problemas?

Diagnostinė CT arba kompiuterinė tomografija yra naudinga priemonė jūsų virškinimo sveikatos gydytojui, kai kalbama apie stemplės sutrikimus. KT skenavimas dažnai yra pagrindinis veiksmas vertinant stemplę. Kaip radiografinės procedūros, KT sukuria aiškų srities vaizdą. Padarius šiuos vaizdus, ​​jie pateikiami gydytojui, kuris juos įvertina ir gali paaiškinti, kokių veiksmų reikia imtis, kad sumažėtų stemplės problema.

Mūsų Tulsa, OK gastroenterologijos specialistai gali rekomenduoti atlikti KT egzaminą, kad būtų galima tiksliai diagnozuoti stemplės problemas. Kompiuterinė tomografija gali padėti:

 • Uždegimo ar dirginimo aptikimas
 • Stemplės vėžio buvimo nustatymas
 • Stemplės nelygumų aptikimas
 • Nustatyti, ar stemplės vėžys išplito

Kada būtų rekomenduojama atlikti bario rentgeno spindulius?

Jūsų gastroenterologai gali užsisakyti bario rentgeno nuotrauką, jei jūsų virškinimo trakto radiografinis įvertinimas yra idealus. Šios procedūros dažnai naudojamos siekiant nustatyti sveikatos problemas, tokias kaip polipai, navikai, išvaržos, opos, susiaurėjimai ir uždegiminės sąlygos.
Šiame tyrime naudojamas baris yra balti, sausi kreidos milteliai. Bario milteliai sumaišomi su skysčiu, todėl juos galima nuryti. Nurijus, tirpalas padengs vidinę stemplės, skrandžio ir plonosios žarnos gleivinę. Bario skysčio skaidrumas leidžia mūsų virškinimo sveikatos specialistams ištirti, ar nėra pažeidimų, kurių gali nepavykti nustatyti atliekant įprastinius rentgeno spindulius.

Naudojamos kelios bario rentgeno procedūrų formos. Tai apima bario klizmą, skirtą apatiniam virškinimo traktui apžiūrėti, plonosios žarnos stebėjimą (SMFT) ir bario nurijimą, kad būtų galima vizualizuoti viršutinį virškinamąjį traktą. Jei jūs ar jūsų šeimos narys manote, kad galite būti kandidatas į stemplės tyrimą, nedelsdami paprašykite susitikimo su mūsų komanda.

Raskite pažangų stemplės gydymą Talsoje, gerai

Jei jums reikia priežiūros dėl stemplės problemų, galite pasikliauti „Adult Gastroenterology Associates“ ekspertais. Mūsų darbuotojai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad pritaikytų gydymo protokolą, skirtą jūsų būklei. Susisiekite su mumis dabar ir paprašykite konsultacijos su vienu iš mūsų stemplės specialistų Talsoje, OK. Tikimės, kad padėsime jums rasti reikalingus sprendimus.